[ad_1]

چه اتفاقی افتاده؟ آنچه که برای هیچ کس تعجب آور نیست ، خرده فروشان و تولیدکنندگان AMD سری Radeon RX 6800 نسبت به محدودیت بسیار محدود سهام در هنگام راه اندازی هشدار می دهند. در زمان نوشتن این کارت ها بیست دقیقه پیش به فروش رسید ، اما در حال حاضر در تمام سایت های خرده فروشی آنلاین به فروش رسیده است ، اگرچه ممکن است بتوانید در Microcenter یکی از این کارت ها را برنده شوید که فقط آنها را در فروشگاه می فروشد.

در حالی که بسیاری از بازی های معرفی شده در این فصل – سری Xbox X / S ، PS5 و RTX 3000 – تحت الشعاع ربات های محدود کالایی و عصبانی قرار گرفته اند ، فرانک آزور از AMD در ماه سپتامبر گفت که محصولات Radeon RX 6000 سرنوشت مشابهی نخواهند داشت. او حتی شرط بندی 10 دلاری را برای یک کاربر توییتر پذیرفت که این یک کار کاغذی است.

به نظر می رسد که ممکن است آزور لازم باشد کیف پول خود را بیرون بکشد. RX 6800 و 6800 XT در بسیاری از فروشگاه های آنلاین ، از جمله Newegg ، Best Buy ، Walmart و وب سایت خود AMD ، به عنوان موجودی وجود ندارد یا مفقود شده اند.

برای کسانی که می خواهند با بیماری همه گیر مبارزه کنند و یکی از کارت ها را از یک فروشگاه آجرپزی خریداری کنند ، Microcenter سری Radeon RX 6800 را فقط در فروشگاه های فیزیکی خود می فروشد – هیچ کدام به صورت آنلاین فروخته نمی شوند. مردم از دیروز در برخی مکان ها اردو زده اند ، احتمالاً به این دلیل که این شرکت هشدار داده است که سهام “در هنگام راه اندازی بسیار محدود خواهد شد”. با این حال ، گفته می شود که تحویل اضافی GPU در اواخر روز راه اندازی و در روزهای بعدی انتظار می رود (با تشکر ، Videocardz).

مورد دیگری که نباید باعث تعجب مردم شود تعداد کارتهایی است که از قبل در eBay وجود دارد و گرانترین آنها تاکنون 2299 دلار است. Radeon RX 6800 XT دارای 650 دلار MSRP است.

تاریخ انتشار کارت های کاربری سری RX 6800 25 نوامبر است ، اگرچه می توانید انتظار داشته باشید که در عرض چند ثانیه ناپدید شوند ، و این بدون شک Radeon RX 6900 XT هنگام ورود به 8 دسامبر اتفاق خواهد افتاد.

در بررسی ما به Radeon RX 6800 XT امتیاز 90 دادیم. حتماً مقاله کامل را از جمله تمام معیارها در اینجا بررسی کنید.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر