سرویس Cloud Print Google به زودی خاموش می شود

[ad_1]

با نامه: خوب یا بد سرویس دیگری به قبرستان گوگل می پیوندد. Cloud Print به عنوان آخرین سری طولانی از خاموش کردن سرویس های Google ، فقط در چند روز کوتاه قطع خواهد شد ، به این معنی که دیگر در دسترس ChromeOS یا سایر مشتریان نخواهد بود.

اکثر کاربران اینترنت احتمالاً هرگز یکبار از Cloud Print استفاده نکرده اند – این نسخه در درجه اول برای مشتریان ChromeOS طراحی شده است که سالها پیش به چاپگرهای سنتی دسترسی محدود داشتند یا از آن دسترسی نداشتند.

با این حال ، اکنون که ChromeOS از پشتیبانی گسترده تری از دستگاه های چاپی برخوردار است ، Cloud Print عملا منسوخ شده است. این هنوز چندین مزیت منحصر به فرد دارد ، از جمله امکان به اشتراک گذاشتن چاپگرهای خود با دوستان ، اما در بیشتر موارد ، دلیلی برای نگه داشتن Google توسط آن وجود ندارد.

به عبارت دیگر ، در بدترین حالت ، خاتمه Cloud Print برای برخی ناخوشایند است. برای دیگران ، حتی کاربران ChromeOS ، فقط باید بخاطر بسپارید که چاپگر پیش فرض خود را به راحتی به دستگاه دیگری تغییر دهید.

تاریخ دقیق تعلیق Cloud Print 31 دسامبر سال 2020 است که فقط دو روز بعد باقی است. اگر به هر دلیلی دوست دارید از این سرویس استفاده کنید ، حتماً همه کارهای چاپی خود را قبل از شب سال نو انجام دهید.

اگر مطمئن نیستید که چگونه از Cloud Print انصراف دهید ، Google یک راهنمای کامل انتقال برای کمک به شما دارد.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme