سرویس فیبر 2 گیگابیت بر ثانیه گوگل در اینترنت اکنون به صورت گسترده در نشویل و هانتسویل در دسترس است


چه اتفاقی افتاده؟ گوگل در اوایل سال جاری اعلام کرد که سرویس فیبر جدید 2 گیگابایتی خود را در نشویل و هانتسویل آزمایش می کند. به نظر می رسد که برنامه بتا بدون مشکل به پایان رسیده است ، زیرا گوگل اخیراً نشان داد که این سرویس اکنون به طور گسترده در شهرهای فوق الذکر در دسترس است.

مشتریان جدید و موجود در نشویل و هانتسویل می توانند از بین دو طرح یکی را انتخاب کنند. مورد اول یک اتصال 1 گیگابایتی (1 گیگابیت در ثانیه برای بارگیری / 1 گیگابیت در ثانیه برای بارگذاری) فقط با 70 دلار در ماه فراهم می کند. کسانی که می خواهند بیرون بروند می توانند برنامه کامل 2 گیگابایتی (2 گیگابیت بر ثانیه برای بارگیری / 1 گیگابیت بر ثانیه برای بارگذاری) را با قیمت 100 دلار در ماه انتخاب کنند.

مدیر بازاریابی محصولات گوگل ، آماندا پیترسون گفت كه برنامه 2 Gig همراه با روتر چند گیگابایتی فیبر گوگل است كه با Wi-Fi 6 سازگار است. شما همچنین می توانید از سه بعدی شبکه و نصب حرفه ای استفاده كنید.

اگر به اندازه کافی بدشانسی ندارید که در یکی از این دو شهر زندگی کنید ، هنوز می توان امید اتصال سریع به Google Fiber را داشت. از علاقه مندان به این سرویس دعوت می شود قبل از راه اندازی ، در برنامه Google Fiber Tester ثبت نام کنند تا بتوانند محصولات و خدمات Google Fiber را امتحان کنند.

هنگامی که گوگل در اوایل سال جاری این سرویس را اعلام کرد ، گفت امیدوار است که Google Fiber و Google Fiber Webpass را در اوایل سال 2021 در بیشتر شهرهای خود راه اندازی کند. با این حال ، آخرین اطلاعیه به روزرسانی این برنامه را ارائه نمی دهد ، بنابراین مشخص نیست که آیا این هدف هنوز معتبر است یا خیر.

اعتبار آگهی اصلی: ZikG


منبع: tanha-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>