[ad_1]

چیزی که منتظر باشید: رویداد دو ساله Samsung Galaxy Unpacked معمولاً اولین قسمت خود را در فوریه هر سال برگزار می کند که به معرفی جدیدترین گوشی هوشمند Galaxy S اختصاص دارد. این اتفاق یک ماه زودتر این بار اتفاق می افتد زیرا این شرکت انتظار دارد تا با آیفون رقابت تهاجمی داشته باشد 12 و رقبای آینده آن برای اندروید. همانطور که انتظار می رفت ، این رویداد فقط مجازی خواهد بود و در وب سایت سامسونگ در تاریخ 14 ژانویه ، ساعت 10:00 ET / 7 صبح PT پخش می شود.

به نظر می رسد که سامسونگ عجله دارد تا Galaxy S21 آینده خود را به دست مشتریان برساند. این شرکت نه تنها پنجره پرچمدار خود را تا یک ماه حذف کرده است ، بلکه اخیراً پذیرش پیش سفارش های “کهکشان بعدی” خود را نیز آغاز کرده است که گفته می شود فروش آن تا پایان ژانویه آغاز خواهد شد.

اگرچه مجموعه ای از نشت ها تقریباً همه تغییرات عمده طراحی و برجسته ترین مدل های آینده را نشان داده است ، از جمله مشخصات قدرتمندتر ، پشتیبانی از S-Pen و یک ماژول دوربین به روز شده ، این مورد اخیرا در اعلامیه رسمی سامسونگ برای رویداد Galaxy Unpacked خود آزرده شده است.

از نظر قیمت گذاری ، مدل های معمولی S21 و S21 Plus با برچسب قیمت کمی پایین تر از مدل های قبلی خود شروع می شوند. با این حال انتظار می رود نسخه تمام رنگی Ultra قیمت شروع بالاتری نسبت به مدل سال گذشته داشته باشد. مهم نیست که خریداران در آخر چه گزینه هایی را انتخاب می کنند ، احتمالاً سامسونگ شارژر را به خرید خود متصل نمی کند.

همچنین انتظار می رود که همه مدل ها دارای UI 3.0 مبتنی بر Android 11 باشند که سامسونگ سال گذشته برای پرچمداران خود راه اندازی کرده است. ما فقط در طی ده روز به سایر موارد و همچنین سایر شگفتی های سامسونگ پی خواهیم برد.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir