[ad_1]

چیزی که منتظر باشید: امروز ، سامسونگ با برگزاری برنامه Unpacked دو ساله خود به جای ماه فوریه ، سنت خود را نقض می کند. این بدان معنی است که ما چند ساعت دیگر اولین نگاه رسمی خود را به خط Galaxy S21 خواهیم داشت و شما می توانید همه موارد را در اینجا در 7 صبح PT / 10 صبح ET / 15:00 GMT مشاهده کنید.

در حالی که انتظار می رود سامسونگ چندین دستگاه را معرفی کند ، اما نکته جالب توجه گوشی های هوشمند Galaxy S21 ، Galaxy S21 Plus و Galaxy S21 Ultra خواهد بود. در چند ماه گذشته چیزهای زیادی در مورد تلفن شنیده ایم. مهمترین تغییر ممکن است پشتیبانی از Galaxy S Pen باشد. اگرچه تلفن ها از قلم مجهز نیستند ، اما چنین حرکتی باعث می شود که سری Note منسوخ شود.

در مورد پرچمدار گلکسی S21 Ultra ، شایعات ادعا می کنند که صفحه نمایش آن را از 120 هرتز به 144 هرتز افزایش می دهد ، دارای صفحه نمایش 6.8 اینچی Dynamic 2K AMOLED 2x Infinity-O و باتری 5000 میلی آمپر خواهد بود.

اعتبار تصویر: We_The_Techies

ماژول دوربین هر سه تلفن از نو طراحی شده است ، انرژی آنها توسط Exynos 2100 یا Snapdragon 888 تامین خواهد شد و به نظر می رسد سامسونگ با انتشار شارژر موجود ، اپل را دنبال می کند.

ما همچنین انتظار داریم که S21 Ultra را با همان قیمت مدل قبلی آن (1399 دلار) به بازار عرضه کنیم ، در حالی که مدل های دیگر ممکن است ارزان تر از معادل S20 باشند ، احتمالاً به دلیل پلاستیک بودن آنها و نمایشگرهای تخت و نه نمایشگرهای منحنی.

در جای دیگر ، این رویداد تقریباً به طور قطع از ردیاب های Galaxy Buds Pro و Galaxy SmartTag Tile مانند برخوردار خواهد بود و سامسونگ ممکن است Galaxy Z Flip 3 یا Z Fold 3 را نشان دهد. بعداً برای پی بردن به این موضوع بپیوندید.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر