[ad_1]

با نامه: معاملات جمعه سیاه و دوشنبه سایبری سرانجام در حال از بین رفتن است و تولیدکنندگان سخت افزار توجه خود را به معرفی محصولات جدید معطوف کرده اند. امروز ، سامسونگ فاش کرد که SSD فوق العاده سریع 980 Pro NVMe M.2 خود یک پیشرفت بزرگ برای ذخیره سازی دارد. از این پس ، مشتریان در انگلیس می توانند انواع 2 ترابایتی – دو برابر حداکثر ظرفیت 980 حرفه ای فعلی – را روی دستگاه پیش سفارش دهند که در ژانویه تحویل می شود.

البته ، نسخه 2 ترابایتی دستگاه ارزان نخواهد بود. به خصوص با معاملات دوشنبه سایبری و جمعه سیاه فوق الذکر در خارج از تصویر. اگر می خواهید اکنون آن را بگیرید ، قیمت کامل 455.99 پوند را پرداخت خواهید کرد که حدود 600 دلار است. با این حال ، باید توجه داشت که تبدیل ارز خالص همیشه یک روش قابل اعتماد برای اندازه گیری قیمت های منطقه ای نیست.

از آنجا که قیمت 1TB 980 Pro با مشخصات یکسان تنها 230 دلار است ، بنابراین انتظار داریم که 2TB تقریباً دو برابر این قیمت باشد ، بنابراین ممکن است در حدود 470 تا 500 دلار باشد.

با این حال ، سامسونگ خاطرنشان می کند که 980 Pro اولین دستگاه PCIe 4.0 مصرف کننده در نوع خود است که برای “بازی های فشرده گرافیکی” و “برنامه های سنگین” طراحی شده است. با رابط PCIe 3.0 NVMe سازگار است و مدل های کم ظرفیت دارای سرعت خواندن تا 3500 مگابایت در ثانیه و سرعت نوشتن تا 2700 مگابایت در ثانیه هستند.

ما “مدلهای با ظرفیت پایین” را ذکر می کنیم زیرا در لیست Samsung 2TB 980 Pro فقط سرعت خواندن / نوشتن از “TBA MB / sec Seq.” ذکر شده است ، که البته خیلی دقیق نیست. با این وجود ، مطمئناً بازدهی کمتر از گزینه های ارزان تر نخواهد بود ، بنابراین مطمئن باشید که اگر یکی از آنها را انتخاب کنید ، هنوز حافظه سریع ذخیره خواهید کرد.

اگر می خواهید 2TB 980 Pro را اکنون سفارش دهید ، می توانید این کار را با اسکن انجام دهید. هنگامی که تحویل دستگاه آغاز می شود ، سایت نوید یک سرعت تحویل 1-5 روزه و در صورت بروز مشکل را می دهد تا 48 ساعت جایگزین شود.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir