سال جستجوی سالانه Google بهترین پرسش ها برای سال 2020 را پیش بینی می کند.


به اختصار: برخلاف سالهای گذشته ، هیچ دسته ای از گرایش های مصرف کننده وجود نداشت که بتواند این زمان را تجزیه و تحلیل کند. نزدیکترین دسته بعدی بازیها بود که در بین ما بیشترین درخواست را در ایالات متحده داشت. Fall Guys: Ultimate Knockout ، Valorant ، Genshin Impact و Ghost of Tsushima پنج تیم برتر را با این ترتیب به پایان رساندند.

سال 2020 سالی بر خلاف سالهای دیگر بود ، واقعیتی که بلافاصله پس از تماشای آخرین نسخه ویدیوی “Year in Google Search” قابل مشاهده است

نسخه سالانه با غوطه وری عمیق تری در جستجوهایی که سال را شکل داده اند ، همراه است. جای تعجب نیست که ویروس کرونا در بیشتر سال های 2020 بر چرخه های خبری تسلط داشت و همچنین یکی از موضوعات داغ مورد تقاضا بود. در ایالات متحده ، اما این انتخابات ریاست جمهوری بود که بیشترین فعالیت را در دسته های جستجوی عمومی ، اخبار و افراد داشت.

https://www.youtube.com/watch؟v=rokGy0huYEA

در گروه “از کجا خرید …” ، س aboutالات در مورد خرید جدید PlayStation 4 و Xbox Series X در پنج مورد برتر قرار گرفت (همراه با دستمال توالت ، ماسک صورت و ضد عفونی کننده دست).

یوتیوب گوگل تصمیم گرفته است که برای اولین بار از سال 2010 یک فیلم سالانه Rewind امسال منتشر نکند. نسخه 2018 یک فاجعه کامل بود و باعث شد این شرکت سال گذشته قالب را به روز کند. با توجه به این که امسال برای خیلی ها کثیف بود ، این غول ویدیویی تصمیم گرفت در سال 2020 استراحت کند.

حتما بخوانید:
پناهندگی کانادا تضمینی از طریق وکیل مهاجرت

اعتبار برای بنر اصلی: jakkapan


منبع: tanha-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید