ما سعی کرده ایم تجربیات خود در حوزه سئو را با شما شریک شویم. گوگل به بک لینک های pbn علاقمند نیست پس سعی کنید گوگل از هیچ راهی متوجه نشود که شما دارید از pbn استفاده میکنید. نباید تعداد زیادی از سایت های pbn شما از یک آی پی هاست استفاده کند. صفحات با تعداد زیادی بک لینک ، دارای رتبه بندی بالا در موتور جستجو هستند. چنین لینک هایی هیچ رتبه ای برای سایت جمع نمی کنند. • لیست نهایی نکته های مهم در ساخت لینک PBN:در مورد ساخت بک لینک های PBN باید این موارد را مانند قوانین و دستورالعمل های الزامی انجام دهید. برخی از خدمات سیستمهای PBN را ارائه میدهند (بعداً در مورد آن بیشتر صحبت میکنیم)، اما ساختن PBN شخصی شما شرط بندیِ مطمئنتری است. سایت های مهمی که موقع لینک بیلدینگ دستی فراموش میکنیم! • در PBN دیگر هیچ محتوای چرخشی وجود ندارد:اگر شما می خواهید PBN شما آنگونه که باید و شاید موثر و موفق عمل کند، باید برای همیشه spinner محتوا و همچنین spinner نرم افزار تولید محتوا را فراموش کنید. • برای نوشتن مقالات طول تصادفی را انتخاب کنید:شمارش کلمات را فراموش کنید. اما این محدوده به این معنی نیست که شما نمی توانید از مقالات کوتاه تر یا طولانی تر استفاده کنید.

اما اگر بخواهیم دامنه ای مشخص برای نوشتن مقالات PBN به شما بگوییم محدوده ای بین 500 تا 2000 کلمه است. کارکرد کلی وب وسایت و موضوع فعالیتش باید مشخص باشد که به آن ماهیت سایت گفته می شود. که به آن ها PBN یا شبکه خصوصی وبلاگ گفته می شود و به این عمل لینک سازی PBN گفته می شود. در این مقاله، ما روش صحیحی برای ایجاد شبکه وبلاگ خصوصی به شما آموزش خواهیم داد و به شما کمک می کنیم تا سایت های پولی خود را بسیار سریعتر رتبه بندی کنید. اما اگر قصد ندارید که هزینه آنچنانی صرف وب سایت خود کنید، توصیه می کنیم که از پکیج رپرتاژ استفاده نموده و با رپورتاژ سایت خود را بالا بیاورید. لطفا این زنگ خطرها را با هم استفاده کنید. دقت داشته باشید که PBN یک تکنیک سئو کلاه سیاه نیست؛ اکثر متخصصین سئو بر این باور هستند که PBN یکی از زیرشاخه های سئو کلاه خاکستری محسوب می شود و اگر اصول آن، به درستی رعایت شود، هیچ نگرانی از اینکه گوگل بخواهد دامنه های درگیر را جریمه کند، وجود ندارد.

بک لینک از وب سایت با امتیاز زیر پنج، به عنوان بک لینک خوب محسوب میشود. اصطلاحا به این لینکها که از سایتی به سایت دیگری روانه میگردد، «بک لینک» گفته میشود و طبیعتا از خرید آن نیز تحت عنوان خرید یا فروش بک لینک یاد میگردد.خرید بک لینک چه فایدهای دارد؟ بک لینک درواقع لینک ورودی از یک سایت به یک سایت می باشد و هنگامی که یک وب سایت به وب سایت دیگر لینک می دهد ،بک لینک ایجاد میشود. در ادامه، پاسخ این سوال ها در اختیار شما قرار می دهیم. امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد، در صورتی که هرگونه سوالی داشتید میتوانید از بخش نظرات مطرح نمایید تا ما به شما پاسخ دهیم. اگر هم نتوانستید سایت های مناسبی پیدا کنید در بخش نظرات مطرح کنید تا مناسب ترین ها را به شما معرفی کنیم. اینگونه بک لینک ها به واسطه نوشتن محتوای با کیفیت و ارزشمند در سایتتان ایجاد خواهند شد. اگر سایت هایی که به صفحه شما بک لینک می دهند به محتوای بی کیفیت و ضعیف دیگر سایت ها نیز لینک بدهند، این موضوع ارزش پیوند های منتهی به صفحه شما را کم می کند.

خطری که یک pbn اشتباه میتواند برای شما ایجاد کند به احتمال زیاد قابل جبران نیست پس لطفا توصیه هایی که برای شما قرار میدیم را جدی بگیرید چون این توصیه ها از سالها تجربه نشات گرفته است. اگر شما هم می خواهید از بک لینک ها نتیجه مثبت بگیرید این پروسه باید ادامه دار باشد و قطع نشود. برای این کار می توانید هریک از هاست ها را در یک حساب هاستینگ مختلف قرار دهید. 1. Google Webmaster : با استفاده از این ابزار می توانید جایگاه سایت خود را رضد کنید و ببینید در چه عبارت های جستجویی، در نتایج نمایش داده شده اید‫. ممکن است یک وبلاگ توسط یک کوله گرد که تجربیات و سفرهای خود را با دیگران به اشتراک می گذارد نوشته شود و دیگری توسط یک نویسنده در یک انجمن که اخبار یک صنعت خاص را منتشر می کند. فرض کنید شما به شخصی ایمان قلبی دارید و او به شما خیانت می کند.

صفحه ای که از آن خرید می کنید. در گذشته کافی بود یک متن 300 کلمه ای بنویسید و یک عکس هم به آن اضافه کنید و به همین راحتی پست شما کامل می شد. در گذشته بک لینک یک مفهوم فوقالعاده مهم و حتی میتوان گفت مهمترین معیار ارزیابی رتبه وبسایتها در موتورهای جستجو بود، اما امروزه با تغییر الگوریتم موتورهای جستجو و بهخصوص گوگل اندکی از این اهمیت کاسته شده است. میزان قدرت این روش لینک سازی و تاثیرگذاری آن بر رتبه بندی نتایج سرچ گوگل دلیل حساسیت زیاد گوگل بر روش لینک سازی PBN است. بک لینک های PBN قوی ترین نوع بک لینک در سئو و کسب رتبه و اعتبار از گوگل است. الان چه روش های بک لینک سازی دارای اعتبار هستند؟ بسیاری از سازندگان لینک به استفاده از بک لینک PBN متوسل میشوند زیرا به محض اینکه شبکه آنها برقرار شود، ایجاد لینکهای جدید برای آنها سریع، آسان و مقرون به صرفه است.