[ad_1]

چیزی که منتظر باشید: تنها در طی چند ساعت ، CES 2021 میزبان یکی از همایش های مورد انتظار این رویداد است: Nvidia. با شروع ساعت 9 صبح PT / 12 PM ET ، یادداشت اصلی GeForce RTX “Game On” بر روی لپ تاپ های لپ تاپ و تصرف AMD در “حافظه آدرس هوشمند” AMD تمرکز خواهد کرد. همچنین می توان چندین ورودی جدید را در سری RTX 3000 برای دسک تاپ مشاهده کرد ، از جمله RTX 3080 Ti.

انویدیا با انتشار یک تیزر از رویداد امروز آخر هفته ، نگاهی کوتاه به آنچه که انتظار می رود ، ارائه داد.

اولین تصویری که پس از حدود چهار ثانیه ظاهر می شود ، یک لپ تاپ باز است. قبلاً شنیده ایم که انویدیا طیف وسیعی از کارتهای RTX 3000 خود را در CES 2021 ارائه خواهد کرد و این شایعات را تایید می کند.

طبق گزارش های قبلی ، انویدیا در حال آماده سازی تجسم موبایل از RTX 3080 و RTX 3070 در پیکربندی های Max-P و Max-Q است ، در حالی که RTX 3060 فقط در یک نسخه استاندارد در دسترس خواهد بود. همچنین شاهد بوده ایم که خرده فروشان از این کارت ها بهمراه پردازنده های نسل بعدی موبایل Ryzen رونمایی می کنند.

تصویر دیگری نشان می دهد که انویدیا نسخه خود را در تغییر فناوری BAR به عنوان رقیبی برای AMD SAM (حافظه دسترسی هوشمند) ، که به جدیدترین پردازنده AMD ، GPU و mobo نیاز دارد ، برمی دارد. این ویژگی برای بازی ها همیشه مفید نیست ، همانطور که در فیلم Hardware Unboxed در زیر مشاهده می کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=GS3oY3LVKvU

در این توییت تصویری از بازی Outriders نیز وجود دارد. سومین شخص RPG تیراندازی از Bulletstorm و Gears of War: Judgment است و انتظار می رود از فناوری RTX بهره ببرد.

پیامی که بیشتر مردم مشتاق شنیدن آن هستند مربوط به کارتهای جدول جدید است. به نظر می رسد که ایسوس ماه گذشته RTX 3080 Ti را با 20 گیگابایت حافظه تأیید کرده است و مدت هاست که می شنویم دو نسخه غیر Ti از RTX 3060 با 6 گیگابایت و 12 گیگابایت VRAM در دسترس هستند. همچنین ممکن است RTX 3050 Ti و RTX 3050 را نیز ببینیم. امروز اطلاعات را در این قسمت تنظیم کنید.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر