[ad_1]

به اختصار: سامسونگ دارای دو دستگاه ردیابی است که در سال 2021 عرضه می شود. Galaxy SmartTag یک دستگاه BLE است که در تاریخ 29 ژانویه با قیمت 29.99 دلار راه اندازی می شود. Galaxy SmartTag + پشتیبانی Ultra-Wideband را با قابلیت دستیابی به اواخر امسال با 39.99 دلار اضافه می کند. تنها نکته قابل توجه این است که SmartTags فقط با دستگاه های Samsung Galaxy کار می کنند.

سامسونگ روز پنجشنبه کلاه خود را در حلقه انداخت تا Tile را با راه حل ردیابی اشیا، خود ، Galaxy SmartTag ، به چالش بکشد. Fob به راحتی به مجموعه ای از کلیدها متصل می شود یا در جیب کوله پشتی پنهان می شود تا در صورت از دست دادن ردیابی به کاربران ، به آنها در یافتن وسایل خود کمک کند.

Galaxy SmartTags در تاریخ 29 ژانویه همراه با گوشی های پرچمدار Galaxy S21 راه اندازی می شود. پیش سفارشات امروز آغاز شد. سامسونگ SmartTag را به هرکسی که تا 28 ژانویه سفارش هر Galaxy S21 را بدهد می دهد. ردیاب های شخصی به قیمت 30 دلار به فروش می رسند.

https://www.youtube.com/watch؟v=r26JHAOtVSc

از نظر نوآوری ، Galaxy SmarTags تفاوت چندانی با ردیاب های Tile ندارند. برای جفت شدن با تلفن شما از بلوتوث کم انرژی (BLE) استفاده می کند. برنامه SmartThings سامسونگ به کاربران این امکان را می دهد تا آخرین مکان شناخته شده حباب خود را مشاهده کنند. با نزدیک شدن آنها ، فشار سنج قدرت سیگنال BLE را برای کاهش تقاضا نشان می دهد. اگر همه راه های دیگر به شکست منجر شود ، کاربران می توانند Galaxy SmartTag را برای پینگ صدا سفارش دهند.

تفاوت هایی با کاشی و سایر ردیاب ها دارد. از یک طرف ، به نظر می رسد سامسونگ فقط یک طراحی دارد. به نظر می رسد کمی شبیه یک کاشی سیاه بزرگ است که در یک گوشه آن سوراخ برای چسباندن جاکلیدی وجود دارد. برعکس ، کاشی دارای ردیاب هایی در اندازه ها ، رنگ های مختلف و دارای سوراخ یا بدون آن است.

تفاوت دیگر و شاید بارزتر این که Galaxy SmartTags فقط با تلفن های گلکسی سامسونگ کار خواهد کرد. اگرچه برنامه SmartThings روی هر تلفن Android کار می کند ، اما SmartTag شما را در دستگاه های غیر سامسونگ تشخیص نمی دهد. در این رابطه ، دشوار است که ببینید Galaxy SmartTags یک رقیب مستقیم برای Tile است ، که یک اگنوستیک از سیستم عامل است.

ردیاب ها در طول سال ها تکامل یافته اند و نسل بعدی Tiles و AirTag های آینده اپل به ردیابی Ultra-Wideband (UWB) منتقل می شوند. مزیت UWB این است که ردیاب می تواند از سیگنال های سایر دستگاه های UWB در اطراف خود استفاده کند تا موقعیت آن را با دقت کمتری محدود کند. سامسونگ می گوید SmartTag از UWB پشتیبانی نمی کند. با این حال ، او اشاره کرد که اواخر امسال نسخه دیگری (SmartTag +) را با قیمت 40 دلار منتشر خواهد کرد.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir