این برنامه برای کمک به شما در پیدا کردن گوشی و بچه های خود را با شماره تلفن همراه در یک راه بسیار دقیق و سریع است. یک گیرندة GPS بایستی حداقل سیگنالهای ۳ ماهواره را برای تعیین دقیق ۲ موقعیت (طول و عرض جغرافیایی ) یک شیء دریافت نماید و سیگنالهای ۴ ماهواره یا بیشتر میتواند ۳ موقعیت (طول و عرض جغرافیایی و ارتفاع ) را نشان دهد.

ماهواره های GPS هر روز دوبار در یک مدار دقیق دور زمین میگردند و سیگنال های حاوی اطلاعات را به زمین می فرستند. آنها با یک سرعت ثابت در حرکتند و در هر ۲۴ ساعت دوبار دور زمین را با سرعتی معادل ۷۰۰۰ مایل در ساعت می گردند. وزن یک ماهواره GPS حدود ۲۰۰۰ پوند (معادل ۹۰۷ کیلو گرم ) با ۱۷ فوت عرض (۱۸/۵متر). البته اگر قصد استفاده از این ردیاب بهعنوان مسیریاب خودرو را داشته باشید، میتوانید با استفاده از کابل اختصاصی محصول جی پی اس را به منبع تغذیه ثابتی متصل کنید تا دیگر نگران تمام شدن باتری و ازکارافتادن ردیاب نباشید.

اختلاف زمان مشخص می کند که گیرندة GPS چقدر از ماهواره دور است . ولی فراموش نکنید که این نوع GPS ها حتماً به Laptop pc نیاز دارند. هر ماهواره برای ۱۰ سال مأموریت ساخته میشود و پس از طی این زمان حتماً بایستی ماهواره دیگر جایگزین گردد. همانطور که پیش از این هم اشاره کردیم در اغلب موارد انجام این عمل دو مورد منجر به رفع مشکل جی پی اس (GPS) میشود. ردیاب خودرو به چه صورت فعال میشود؟ برای خرید کوچکترین ردیاب شخصی دنیا میتوانید وارد صفحه محصولات یا صفحه ردیاب خودرو شوید. GPS12 یا مدل های ۳۱۵, ۳۱۰ ازMagellan را نام برد.

کاملا ضد آب می باشد و می توان در محیط های بارانی و… High-End GPS products: این دستگاهها شامل یک صفحه نمایشگر بزرگتر و تعدادی نقشه میباشند و در بعضی از آنها شما بایستی مبلغ بیشتری جهت نقشه ها بپردازید. Hand-Held GPS: این نوع دستگاهها می توانند بصورت سیار مورد استفاده قرار گیرند آنها خودشان یکصفحه کوچک جهت نمایش اطلاعات و چند دکمه دارند و در شکل ها و ترکیب های مختلفی عرضه میشوند و هیچگونه نیازی بهLaptop ندارند. هم چنین ازGPS میتوان برای اندازه گیری سرعت ، جهت یابی ، جستجو ، مسافرت طولانی ،رفتن به مقصد ، زمان طول و مغرب خورشید و غیره نیز استفاده کرد .

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با جی پی اس شخصی پیام تهران، استان تهران وب سایت خود باشید.

ایندکسر