[ad_1]

انجام شده توسط ویراستار: اسکالپرهای باتجربه از نرم افزارهای تهیه شده توسط شرکت هایی مانند Carnage برای خرید سریع کالاهای مورد جستجو مانند PlayStation 5 استفاده می کنند ، سپس آنها را تحویل می دهند و در بازارهای کشورهای ثالث مانند eBay با سودآوری می فروشند. به تأخیر انداختن آنها دشوار به اثبات رسیده است و آیا تولیدکنندگان و خرده فروشان واقعاً حتی به آنها اهمیت می دهند؟

سونی اواخر سال گذشته قبل از تعطیلات وعده داده بود که سهام اضافی برای پلی استیشن 5 تحویل دهد ، اما در پایان یافتن این کنسول تقریباً غیرممکن باقی ماند.

خبرهای مثبت تری در اوایل این ماه منتشر شد ، زمانی که خودی ها ادعا کردند که سونی قصد دارد تولید کنسول نسل بعدی خود را برای کمک به تأمین تقاضا افزایش دهد. و هنگامی که خرده فروش انگلستان بازی اعلام کرد سهام جدید PS5 در این هفته دارد ، خریداران مشتاق آماده تجارت هستند. متاسفانه پوست سرها هم

طبق یک پست توییتر توسط یک سازنده معروف ربات ، نرم افزار خرید آنها از زمان بازیابی بازی بیش از 2000 جعبه PlayStation 5 را تکمیل کرده است. این شرکت افزود: “هر بار ساده تر می شود.”

قتل عام از آن زمان ، بدون شک در پاسخ به هر گونه بازخورد منفی خریداران ناراضی ، توییت های خود را خصوصی کرده است.

سخنگوی بازی به GamingBible گفت که همه سفارشات قابل بررسی هستند. بازرگان گفت: “در حال حاضر ، این سفارشات هنوز مقدماتی است و به همین ترتیب ، هنوز هیچ پرداختی از مشتریان نشده است.” سخنگو افزود: “پرداخت ها پس از پایان بررسی سفارشات ما آغاز می شوند.”

PS5 در زمان نوشتن این مقاله بین 750 تا 850 دلار در eBay مدیریت می کند. PS5 دیجیتال به تنهایی با خرده فروشی 399 دلار به فروش می رسد ، در حالی که قیمت مدل یک درایو دیسک 499 دلار است.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir