رایج ترین رمزهای عبور در سال 2020 بی رحمانه هستند

[ad_1]

ردیف پایین: انتخاب رمزهای عبور ایمن هرگز نقطه قوت بشریت نبوده است و اجازه دهید واقعیت آن را داشته باشیم ، هرگز نخواهد بود. این روزها افراد فقط حسابهای زیادی برای محافظت از آنها دارند ، که منجر به اقدامات نادرستی مانند ساده کردن گذرواژهها می شود تا بتوانند از همان گذرواژه در چندین حساب به خاطر بسپارند و از آنها استفاده مجدد کنند.

تلاشهای بی شماری برای ترویج بهترین روشها انجام شده است. با کمبود مدیر گذرواژه در بازار ، قادر به ذخیره کلمه عبور پیچیده برای همه حسابهای خود با یک رمز عبور اصلی هستید. برخی حتی سرمایه گذاری زیادی در حذف کلمه عبور سنتی انجام داده اند.

و با این حال ، در اینجا ما در پایان سال 2020 هستیم ، لیستی از 200 رمز عبور رایج را مشاهده می کنیم ، که به طرز چشمگیری مشابه همان لیستی است که سال به سال مشاهده می کنیم. آیا هرگز یاد خواهیم گرفت؟

طبق گفته NordPass Password Manager ، پنج بدترین رمز عبور برای سال 2020 به ترتیب شامل 123456 ، 123456789 ، picture1 ، رمز عبور و 12345678 است. به استثنای تصویر 1 ، هر چهار رمز عبور مشترک دیگر کمتر از یک ثانیه طول می کشد.

در صورت نیاز به ایجاد رمز عبور قوی ، NordPass نکاتی را ارائه می دهد. هرگز از گذرواژه ها در چندین حساب استفاده مجدد نکنید – هر حساب باید رمز عبور منحصر به فرد خود را داشته باشد ، که حداقل باید 12 حرف داشته باشد. ترکیبی از حروف بزرگ و کوچک ، نمادها و اعداد خطر نقض رمز عبور شما را کاهش می دهد. همچنین بهتر است رمز ورود خود را مرتباً تغییر دهید – مثلاً هر 90 روز یکبار.

برای بسیاری ، مدیر رمز عبور راهی است که باید طی شود. این تنها از یک گذرواژه اصلی استفاده می کند ، می تواند رمزهای عبور منحصر به فرد و پیچیده ای برای همه حساب های شما ایجاد کند و آنها را در یک گاوصندوق رمزگذاری شده ذخیره کند. بیشتر مدیران حتی می توانند برای تسریع در روند ورود به سیستم ، به طور خودکار قسمت های اعتبار نامه را پر کنند.

اعتبار تصویر: کاسپار گرین والدز ، ویتالیل ودولازسکی

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme