[ad_1]

ردیف پایین: انتخاب رمزهای عبور ایمن هرگز نقطه قوت بشریت نبوده است و اجازه دهید واقعیت آن را داشته باشیم ، هرگز نخواهد بود. این روزها افراد فقط حسابهای زیادی برای محافظت از آنها دارند ، که منجر به اقدامات نادرستی مانند ساده کردن گذرواژهها می شود تا بتوانند از همان گذرواژه در چندین حساب به خاطر بسپارند و از آنها استفاده مجدد کنند.

تلاشهای بی شماری برای ترویج بهترین روشها انجام شده است. با کمبود مدیر گذرواژه در بازار ، قادر به ذخیره کلمه عبور پیچیده برای همه حسابهای خود با یک رمز عبور اصلی هستید. برخی حتی سرمایه گذاری زیادی در حذف کلمه عبور سنتی انجام داده اند.

و با این حال ، در اینجا ما در پایان سال 2020 هستیم ، لیستی از 200 رمز عبور رایج را مشاهده می کنیم ، که به طرز چشمگیری مشابه همان لیستی است که سال به سال مشاهده می کنیم. آیا هرگز یاد خواهیم گرفت؟

طبق گفته NordPass Password Manager ، پنج بدترین رمز عبور برای سال 2020 به ترتیب شامل 123456 ، 123456789 ، picture1 ، رمز عبور و 12345678 است. به استثنای تصویر 1 ، هر چهار رمز عبور مشترک دیگر کمتر از یک ثانیه طول می کشد.

در صورت نیاز به ایجاد رمز عبور قوی ، NordPass نکاتی را ارائه می دهد. هرگز از گذرواژه ها در چندین حساب استفاده مجدد نکنید – هر حساب باید رمز عبور منحصر به فرد خود را داشته باشد ، که حداقل باید 12 حرف داشته باشد. ترکیبی از حروف بزرگ و کوچک ، نمادها و اعداد خطر نقض رمز عبور شما را کاهش می دهد. همچنین بهتر است رمز ورود خود را مرتباً تغییر دهید – مثلاً هر 90 روز یکبار.

برای بسیاری ، مدیر رمز عبور راهی است که باید طی شود. این تنها از یک گذرواژه اصلی استفاده می کند ، می تواند رمزهای عبور منحصر به فرد و پیچیده ای برای همه حساب های شما ایجاد کند و آنها را در یک گاوصندوق رمزگذاری شده ذخیره کند. بیشتر مدیران حتی می توانند برای تسریع در روند ورود به سیستم ، به طور خودکار قسمت های اعتبار نامه را پر کنند.

اعتبار تصویر: کاسپار گرین والدز ، ویتالیل ودولازسکی

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir