رئیس ایکس باکس می گوید قبیله گرایی کنسول “یکی از بدترین موارد در صنعت” است


با نامه: نینتندو در برابر سگا ، انویدیا در برابر AMD ، اپل در برابر تقریباً همه ، تاریخچه فناوری پر از رقابت است و غیر معمول نیست که خریداران محصولات این شرکت ها با اشتیاق آتشین از آنها دفاع می کنند. این چیزی است که به خصوص در بین دارندگان Xbox و PlayStation معمول است ، اما مدیر عامل Xbox ، فیل اسپنسر ، از قبیله گرایی کنسول قدردانی نمی کند.

احتمالاً قبلاً پست های شبکه های اجتماعی طرفداران Xbox S / PS و PS5 را دیده اید که به یکدیگر توهین می کنند. این چیزی است که دهه هاست ادامه دارد. به یاد دارم که با یکی از دوستانم درمورد اینکه چه کسی بهتر است ، Amiga 500 من یا Atari ST او بحث کردم. اما هنگامی که وفاداری به مارک تجاری به نفرت سمی از یک رقیب تبدیل شود ، می تواند به خود صنعتی که مردم دوست دارند آسیب برساند.

اسپنسر به پادکست The Verge’s Decoder گفت: “این قبیله گرایی در صنعت ، اگر چیزی وجود داشته باشد که مرا از این صنعت خارج کند ، واقعاً چنین است.” “وقتی تیمی چیزی را به بازار عرضه می کند تا … دنیا آن را در اینترنت پاره کند ، این فقط یک کار جسورانه است که تیم باید انجام دهد. من هرگز به هیچ تیم خلاق یا تیمی از محصولات رای نمی دهم که عملکرد ضعیفی داشته باشد زیرا من یک محصول رقابتی دارم. این در من نیست. در واقع ، من فکر نمی کنم که در طولانی مدت در صنعت به ما کمک کند. “

حتما بخوانید:
مشخصات قیمت و خرید بهترین اسانس جوانسازی صورت هیالورونیک اسید 15 میل برند Rorec

اسپنسر خاطرنشان کرد که چگونه بازی ها اکنون بیش از هر زمان دیگری مورد استقبال قرار گرفته اند و ویژگی هایی مانند کراس پلی (PSP) را به عنوان نمونه ای از چگونگی تلاش شرکت ها برای گردآوری گیمرها ، مهم نیست که کدام کنسول (یا رایانه) دارند ذکر کرد. وی گفت: “اما هسته ای وجود دارد كه واقعاً از محصول مصرفی دیگر متنفر است.” “مرد ، این برای من بسیار ناخوشایند است … برای من ، این یکی از بدترین موارد در صنعت ما است.”

اسپنسر اضافه کرد که بزرگترین رقابتی که مایکروسافت با آن روبروست نه از طرف سونی یا نینتندو است ، بلکه “بی علاقگی نسبت به محصولات و خدمات ، بازی هایی که می سازیم.

مدت هاست که مدیر عامل شرکت گفته است که مهمترین چیز برای تجارت مایکروسافت فروش کنسول بیشتر از رقبای خود نیست ، بلکه گسترش سرویس های Xbox مانند Game Pass و xCloud برای افراد بیشتر است. – اگر [selling more consoles than Sony and Nintendo] رویکرد ما بود ، ما بازی های خود را روی کامپیوتر قرار نمی دادیم. ما نمی خواهیم بازی های خود را در Xbox One قرار دهیم. اسپنسر در ماه آگوست گفت: “ما xCloud را انجام نمی دهیم و به مردم اجازه می دهیم با تلفن های خود بازی کنند.”

ویژگی ما را در مورد بزرگترین رقابتهای تاریخ فناوری مشاهده کنید.


منبع: tanha-news.ir