دیزنی پلاس از افزایش قیمت 1 دلاری ، بازگشت هیدن کریستنسن به عنوان ویدر در سریال های Obi-Wan Kenobi خبر داد

[ad_1]

با نامه: دیزنی تأیید کرده است که از مارس 2021 قیمت دیزنی پلاس را ماهانه 1 دلار در ایالات متحده افزایش داده است. برای نرم کردن خبر اشتراک جدید 7.99 دلار ، این شرکت تعدادی سریال مربوط به جنگ ستارگان را برای ورود به بازار اعلام کرده است. سرویس پخش جریانی

دیزنی طی تماس خود با سرمایه گذاران از افزایش قیمت خبر داد. از 26 مارس 2021 ، مشترکین آمریکایی 7.99 دلار در ماه یا 79.99 دلار در سال پرداخت می کنند. این غول سرگرمی همچنین قیمت خود را در بسته نرم افزاری دیزنی که شامل دیزنی + ، هولو و ESPN Plus است ، با 1 دلار افزایش به 13.99 دلار در ماه افزایش داد.

گرچه هیچ کس به جز شرکتی که آن را ارائه می دهد ، افزایش قیمت را دوست ندارد ، اما دیزنی پلاس محتوای جدید زیادی را ارائه می دهد که می تواند مشتریان را متقاعد کند که به آن پایبند باشند. سریال Loki که مدتها انتظار آن را می کشید در ماه مارس وارد می شود ، همان ماه با عنوان The Falcon and the Winter Soldier (19 مارس) ، و طرفداران جنگ ستارگان در صف های آتی سرک می کشند.

https://www.youtube.com/watch؟v=jkBfGvb7NzM

مارس شاهد آغاز فیلمبرداری Obi-Wan Kenobi است. یوان مک گرگور نقش خود را از پس زمینه تکرار می کند و ما فقط شنیدیم که هایدن کریستنسن دوباره نقش دارت ویدر را بازی می کند. این سریال حدود ده سال پس از وقایع انتقام سیت اتفاق می افتد.

سریال دیگری در جهان جنگ ستارگان ، Ahsoka است. در آن جدي آسوكا تانو حضور دارد كه اولين بار در نمايش هاي انيميشن Star Wars: The Clone Wars و Star Wars Rebels ديده شد. روزاریو داوسون نقش او را در The Mandalorian و نمایش جدید پیش رو بازی می کند.

سری دیگری اعلام شده است که در تقویم ماندالوریان قرار گرفته است ، جنگ ستارگان: رنجرز جمهوری جدید ، به همراه سریالی با بازی لاندو کالسیان.

به دور از محصول استریم خود ، دیزنی فاش کرده است که فیلمی درباره اسکادران سرکش به کارگردانی پتی جنکینز از فیلم Wonder Woman در سال 2023 به سینماها می آید.

تغییر قیمت دیزنی پلاس به زودی پس از آنکه Netflix ماهانه 1 دلار به سطح استاندارد خود اضافه کرد ، در حالی که گزینه حق بیمه آن 2 دلار افزایش یافت.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme