[ad_1]

چه اتفاقی افتاده؟ مدت ها بود که جنگ ستارگان تحت لوای بازی Lucasfilm Games منتشر نشده است. از دیروز ، این برند رسما احیا شده و زمینه را برای “دوره جدید” عناوین جنگ ستارگان در سیستم عامل های مختلف هموار می کند. این عمدتا یک حرکت نمادین است ، اما با این حال یک اقدام خوشامد و نوستالژیک است.

قبل از اینکه بیش از حد هیجان زده شوید ، باید روشن کنیم: این بدان معنا نیست که Electronics Arts جواز انحصاری Star Wars خود را از دست می دهد و همچنین به این معنی نیست که Lucasfilm Games بلافاصله بازنشر عناوین کامل AAA خود را آغاز می کند.

به گفته دیزنی ، این مارک “در همکاری” با “بهترین استودیوها” در کل صنعت ، که برای یک کنسول و کامپیوتر در واقع به معنای EA است ، به کار خود ادامه خواهد داد. حداقل برای چند سال دیگر (زمانی که مجوز EA منقضی می شود).

در مورد معنای این احیای نام تجاری برای آینده ، گفتن آن دشوار است. حداقل آرم Lucasfilm Games احتمالاً در همه بازی های آینده جنگ ستارگان ، از EA یا موارد دیگر ظاهر خواهد شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=sKVWJNa3uqE

فراتر از این ، این بیش از هر چیز شبیه ژست نمادین است. اگر هدف دیزنی استفاده از نوستالژی ای بود که بسیاری از گیمرها نسبت به بازی هایی مانند شوالیه های جمهوری قدیمی و سری آکادمی جدی دارند ، احتمالاً به این هدف دست می یافت. اما مطمئن نیستیم که این پیام هدف دیگری را دنبال می کند.

با این حال ، دیزنی دو حساب شبکه های اجتماعی برای Lucasfilm Games ، Facebook و Twitter باز کرد. علاقه مندان به علاقه مندی ها می توانند این حساب ها را برای “اخبار روز و خیلی چیزهای دیگر” دنبال کنند.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر