دیزنی نام تجاری Lucasfilm Games را احیا می کند تا “دوره جدید” عناوین جنگ ستارگان را آغاز کند


چه اتفاقی افتاده؟ مدت ها بود که جنگ ستارگان تحت لوای بازی Lucasfilm Games منتشر نشده است. از دیروز ، این برند رسما احیا شده و زمینه را برای “دوره جدید” عناوین جنگ ستارگان در سیستم عامل های مختلف هموار می کند. این عمدتا یک حرکت نمادین است ، اما با این حال یک اقدام خوشامد و نوستالژیک است.

قبل از اینکه بیش از حد هیجان زده شوید ، باید روشن کنیم: این بدان معنا نیست که Electronics Arts جواز انحصاری Star Wars خود را از دست می دهد و همچنین به این معنی نیست که Lucasfilm Games بلافاصله بازنشر عناوین کامل AAA خود را آغاز می کند.

به گفته دیزنی ، این مارک “در همکاری” با “بهترین استودیوها” در کل صنعت ، که برای یک کنسول و کامپیوتر در واقع به معنای EA است ، به کار خود ادامه خواهد داد. حداقل برای چند سال دیگر (زمانی که مجوز EA منقضی می شود).

در مورد معنای این احیای نام تجاری برای آینده ، گفتن آن دشوار است. حداقل آرم Lucasfilm Games احتمالاً در همه بازی های آینده جنگ ستارگان ، از EA یا موارد دیگر ظاهر خواهد شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=sKVWJNa3uqE

فراتر از این ، این بیش از هر چیز شبیه ژست نمادین است. اگر هدف دیزنی استفاده از نوستالژی ای بود که بسیاری از گیمرها نسبت به بازی هایی مانند شوالیه های جمهوری قدیمی و سری آکادمی جدی دارند ، احتمالاً به این هدف دست می یافت. اما مطمئن نیستیم که این پیام هدف دیگری را دنبال می کند.

با این حال ، دیزنی دو حساب شبکه های اجتماعی برای Lucasfilm Games ، Facebook و Twitter باز کرد. علاقه مندان به علاقه مندی ها می توانند این حساب ها را برای “اخبار روز و خیلی چیزهای دیگر” دنبال کنند.


منبع: tanha-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>