دونالد ترامپ می تواند راس اوبریخت ، بنیانگذار جاده ابریشم را عفو کند

[ad_1]

TL ؛ دکتر: راس اولبریخت ، که به دلیل مشارکت در بازار مواد مخدر در شبکه تاریک ، جاده ابریشم ، به حبس ابد بدون آزادی زودهنگام می پرداخت ، توسط دونالد ترامپ قابل عفو است. گزارش جدید می گوید دفتر کاخ سفید در حال بررسی اسناد مربوط به پرونده اولبریخت است و رئیس جمهور نام وی را در میان کسانی که قبل از ترک دفتر برای تخفیف و عفو در نظر گرفته شده اند ، در نظر گرفته است.

به گزارش دیلی بیست ، که به نقل از سه نفر آشنا به این موضوع ، ترامپ ابراز همدردی با وضعیت اولبریخت کرد.

جاده ابریشم که در فوریه 2011 راه اندازی شد ، از شبکه Tor استفاده می کند ، به یک بازار بزرگ دارویی 1.2 میلیارد دلاری تبدیل شده است. اندازه و پولی که به دست می آورد ، جاده ابریشم را در تقاطع نیروی انتظامی قرار می دهد که در حال جستجو برای فاش کردن هویت The Dread Pirate Roberts است. این نام – برگرفته از عروس شاهزاده خانم – توسط اولبریخت هنگام اداره امپراتوری تجارت خود استفاده شد.

اولبریخت در سال 2013 دستگیر شد و به جرم کلاهبرداری رایانه ای ، پولشویی و جرایم مواد مخدر متهم شد. وی همچنین متهم به استخدام افراد برای کشتن 5 کاربر از جاده ابریشم به جرم سرقت از سایت و اقدام به اخاذی شد و هویت واقعی وی را فاش کرد ، اما هیچ مدرکی مبنی بر قتل پیدا نشد.

پس از محکومیت در سال 2015 ، اولبریخت بدون امکان آزادی زودهنگام ، مجازات ابد دریافت کرد ، مجازاتی که به عقیده بسیاری بیش از این جرم است. دیلی بیست خاطرنشان می کند که به ایان اسلامپ ، بزرگترین فروشنده مواد مخدر در جاده ابریشم ، ده سال مهلت داده شد ، در حالی که سایر مدیران سایت به 17 ماه تا شش و نیم سال محکوم شدند.

در حالی که اولبریخت اعتراف می کند که جاده ابریشم را ایجاد کرده است ، اما او ادعا می کند که این عملیات را به شخص دیگری سپرده است و او را به “مردی در حال سقوط” تبدیل کرده است. در سال 2017 ، فرجام خواهی علیه حبس ابد وی رد شد.

هنوز مطمئن نیستیم که ترامپ اولبریخت را عفو خواهد کرد ، اما گزارش ها در مورد حمایت از این موضوع در میان افراد نزدیک به رئیس جمهور در حال افزایش است.

نه کاخ سفید و نه خانواده اولبریخت در مورد ماجرا توضیحی ندادند.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme