[ad_1]

چه اتفاقی افتاده؟ در ابتدا دفتر یوبی سافت در مونترال که در ابتدا به عنوان وضعیت گروگان گیری گزارش می شد ، قربانی تهدید به بمب شده است. با تماس گیرنده 911 تماس گرفته شد و وی تهدید کرد که ساختمان کارخانه را منفجر خواهد کرد مگر اینکه دو میلیون دلار باج پرداخت شود. با این حال ، تحقیقات پلیس شهر نشان داد که هیچ تهدید قابل اعتمادی وجود ندارد.

طبق منابع خبری کانادایی ، یوبی سافت مونترال در یک عملیات پلیس شرکت داشته است. در ابتدا ، خبرگزاری های مختلف این حادثه را به عنوان گروگان گزارش کردند ، اما به نظر نمی رسد این مورد باشد. ساختمان تخلیه شد ، اگرچه سرانجام تهدیدی شناسایی نشد.

روزنامه کانادایی TVA Nouvelles گزارش داد که تماس تلفنی از 911 حدود ساعت 13:00 انجام شده است و تماس گیرنده تهدید به انفجار ساختمان می کند ، مگر اینکه دیه 2 + میلیون دلاری پرداخت شود. پلیس SPVM (معادل کانادایی تیم SWAT) را برای بررسی تهدید بمب ارسال کرد. با این حال ، تحقیقات تهدید واقعی برای Ubisoft یا محله Mile-End اطراف آن نبود.

اریک پاپ ، توسعه دهنده انجمن هایپر اسکایپ در توییتی (اکنون حذف شده) نوشت که کارکنان Ubisoft را تخلیه شده در پشت بام دیده است. برخی از کارمندان Ubisoft تأیید کردند که تیم های آنها ایمن هستند ، در حالی که دیگران در ساختمان باقی مانده اند. دیگر افسران توسط پلیس در یک اتوبوس تخلیه شدند.

Ubisoft با صدور بیانیه ای به GameSpot اظهار داشت: “ما از شرایط آگاه هستیم و با مقامات محلی همکاری می کنیم.” اگرچه به نظر می رسد کلاهبرداری باشد ، اما در صورت توسعه بیشتر وضعیت ، ما این داستان را به روز می کنیم.



[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر