دعوای حقوقی درباره آرم بین اپل و Prepear ممکن است به زودی حل شود

[ad_1]

به اختصار: اختلاف آرم بین اپل و برنامه برنامه غذایی Prepear می تواند به زودی پس از درخواست وقفه 30 روزه در دادگاه پایان یابد تا شرکت ها به توافق برسند.

در ماه آگوست ، اپل ، شرکتی با سرمایه تجاری 2.27 تریلیون دلار ، به دلیل ادعای مبنای آرم استفاده شده در برنامه دستورالعمل Perpear ، بر اساس اپل ، شکایتی راجع به توسعه دهنده برنامه کوچک و راه انداز تناسب اندام Super Healthy Kids شکایت کرد.

شباهت بین دو آرم در بهترین حالت ضعیف است ، با این تفاوت که هر دو قطعه میوه (متفاوت) هستند. اپل ادعا می کند که نماد Prepear “شامل یک طرح میوه ای مینیمالیستی با یک برگ مستطیل شکل است که به راحتی با آرم معروف اپل شباهت دارد و یک اثر تجاری مشابه ایجاد می کند.” آخرین نکته کاملاً بحث برانگیز است. نشان دادن تفاوتها بیشتر از شباهتهای بین دو تصویر خواهد بود.

بچه های Super Healthy طوماری را برای ترغیب اپل به بستن پرونده آغاز کرده اند. “ما یک تجارت بسیار کوچک هستیم که فقط 5 عضو تیم داریم و هزینه های حقوقی مبارزه برای حق همه صاحبان مشاغل کوچک که بتوانند آرم خود را بدون ترس از دعوای حقوقی جزئی طراحی کنند ، هزاران دلار برای ما هزینه های بسیار ناراحت کننده ای را به همراه داشته است. اعضای تیم ما ، “راسل مونسون ، یکی از بنیانگذاران ، نوشت.

در زمان نگارش این مقاله ، نزدیک به 270،000 نفر دادخواست را امضا کرده و آن را از تف به هدف 300،000 دور نگه داشته اند.

همانطور که توسط MacRumors گزارش شده است ، دادخواست ممکن است لازم نباشد. این اسناد برای آزمایش و تجدیدنظر در زمینه علامت تجاری و درخواست تجدیدنظر در دادگاه ثبت اختراع و علامت تجاری ایالات متحده ثبت شد ، زیرا آنها خواستار 30 روز ماندن در دادگاه شدند ، زیرا “طرفین به طور فعال درگیر مذاکرات برای حل این موضوع هستند”

هیچ تضمینی برای توافق دوستانه در طول تعطیلات وجود ندارد. هر یک از طرفین ممکن است در هر زمان دادرسی را از سر بگیرند ، و اگر هیچ پیشرفتی حاصل نشود ، دادرسی به طور خودکار در 23 ژانویه از سر گرفته می شود ، گرچه دادرسی اصلی تا اکتبر آغاز نمی شود.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme