در اینجا کشورهایی با ارزانترین و ارزانترین اینترنت وجود دارد

[ad_1]

با نامه: منصفانه است که بگوییم امروزه در اکثر کشورها ، دسترسی به اینترنت یک برنامه اصلی در همان دسته آب و برق است. اما پهنای باند در همه جا یکسان نیست و در برخی از کشورهای در حال توسعه که درآمد آنها پایین است ، صدها برابر متوسط ​​دستمزد ماهانه گران است.

NetCredit ، وام دهنده آنلاین مستقر در شیکاگو ، از داده های بانک جهانی برای دستیابی به متوسط ​​حقوق ماهیانه در هر کشور در جهان استفاده می کند. وی سپس از نظرسنجی پهنای باند پهن باند جهانی Cable.co.uk برای محاسبه میزان متوسط ​​دستمزد شما در هر کشور برای پهنای باند هزینه کرد.

در پایین جدول یمن نشسته است. این شهرستان سالها درگیر یک جنگ داخلی است و به بسته باند پهن کمک می کند که هزینه آن ماهیانه 2466 دلار ، یا 2،792.56 درصد از متوسط ​​حقوق 88.33 دلار است.

هیچ کجا نمی توان موناکو را به دلیل مقرون به صرفه ترین معامله باند پهن شکست داد. اشتراك 34.49 دلار او فقط 0.68 درصد از متوسط ​​حقوق ماهانه 5،043.69 دلار است.

از نظر قیمت خدمات اینترنت ، که از نظر سرعت اندازه گیری می شود ، رومانی با 0.13 دلار در هر مگابیت بر ثانیه ارزان ترین در جهان است. جای تعجب نیست که یمن با قیمت 3،768.65 دلار در هر مگابیت بر ثانیه دوباره در انتهای این شمع قرار دارد.

در ایالات متحده ، جایی که NetCredit متوسط ​​حقوق و دستمزد را 4000 دلار در ماه تعیین می کند ، این شرکت قیمت باند پهن 10 مگابیت بر ثانیه را 7.01 دلار در ماه تعیین کرده است که تنها 0.16٪ از درآمد متوسط ​​است. با استفاده از همین شاخص ، اینترنت کانادا 0.22 درصد از میانگین دستمزد است ، در حالی که کمترین در دسترس ترین کشور در آمریکای شمالی هائیتی است ، که در آن هزینه 216 دلار در ماه 60.28 درصد از متوسط ​​دستمزد است.

در حالی که اکثر کشورها برای دستیابی به پهنای باند تنها درصد کمی از دستمزد متوسط ​​خود را پرداخت می کنند ، اما کشورهای در حال توسعه و کسانی که تحت تأثیر جنگ قرار دارند در هنگام ارزش ، محروم هستند. نتیجه دستمزد پایین و نبود زیرساخت باند پهن قابل اعتماد.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme