داستان منشأ Sony Resident Evil آخر هفته روز کارگر خواهد بود


تصویر بزرگ: Resident Evil یکی از موفق ترین بازی های رایانه ای فیلم تا به امروز است ، اگرچه با توجه به تعداد ناکامی هایی که این صنعت طی سالهای گذشته انجام داده است ، معنای زیادی ندارد. و به غیر از Tomb Raider و Mortal Kombat ، بسیاری از مجموعه های فیلم مبتنی بر بازی دیگر برای صحبت وجود ندارند.

فیلم بعدی در مجموعه طبقاتی Resident Evil در اواخر امسال ، آخر هفته روز کارگر ، به نمایش در می آید.

کلمه شروع مجدد Resident Evil اولین بار در اواسط سال 2017 ظاهر شد. طبق Deadline ، ورودی بعدی داستان مبدا خواهد بود ، که در سال 1998 “در یک شب سرنوشت ساز در شهر راکون” اتفاق می افتد.

گفته می شود که بازیگران این فیلم کایا اسکودلاریو (کلر ردفیلد) ، رابی عامل (کریس ردفیلد) ، هانا جان کامن (جیل ولنتاین) ، تام هاپر (آلبرت وسکر) ، آوان جیوگیا (لئون سی کندی) و نیل مک دونا در نقش ویلیام بیرکین هستند.

Jonanes Roberts نویسنده فیلمنامه و کارگردان گفت که با این فیلم او واقعاً دوست داشت به دو بازی اول برگردد و تجربه درونی وحشتناکی را که هنگام بازی برای اولین بار داشت تجربه کند.

توزیع آن توسط Screen Gems ، استودیوی تولید و توزیع فیلم متعلق به Sony Pictures انجام خواهد شد.

رابرت كولزر ، تهیه كننده فرنچایز خاطرنشان كرد: “پس از دوازده بازی ، شش فیلم زنده و صدها صفحه داستان داستانی ، مجبور شدیم به سال 1998 برگردیم تا رازهای نهفته در دیوارهای عمارت اسپنسر و راكون را جستجو كنیم. “

با هم ، شش فیلم ساخته شده از سال 2002 بیش از 1.2 میلیارد دلار درآمد در گیشه داشته اند.

در سال های اخیر ، کپکام بر روی طراحی مجدد برخی از بازی های قبلی فرانچایز تمرکز کرده است ، از جمله Resident Evil 2 و Resident Evil 3.

با مجوز از 13lack64


منبع: tanha-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>