خلا wireless بی سیم جدید ال جی هنگام شارژ به طور خودکار گرد و غبار را تخلیه می کند


انجام شده توسط ویراستار: جدیدترین خلا wireless بی سیم ال جی ترفند پیشگام دیگری را در فضای خلاorr وام گرفته است – تخلیه خودکار سطل آشغال. LG گفت ، این قابلیت ، راحتی کاربر را به حداکثر می رساند و قرار گرفتن در معرض گرد و غبار را به حداقل می رساند ، و روند کلی را بهداشتی تر می کند. مطمئناً هنوز باید به کیسه گرد و غبار دست بزنید و فیلترهای جاروبرقی را تمیز کنید تا عملکرد بهینه داشته باشید ، اما تخلیه دستی ظرف زباله به کار کمتری نیاز دارد.

جدید LG CordZeroThinQ A9 Kompressor + ، که قرار است طی CES 2021 کاملا مجازی هفته آینده به طور رسمی رونمایی شود ، شامل یک جایگاه ایستگاه شارژ جدید است که به طور خودکار ظرف جاروبرقی را در هنگام شارژ باتری در یک کیسه گرد و غبار خالی می کند.

پایه چند منظوره همچنین به عنوان محفظه ذخیره سازی شش لوازم جانبی و نازل خلا no عمل می کند. همچنین دارای یک صفحه نمایش لمسی کامل برای تنظیم تنظیمات شارژ و حتی دارای یک سوئیچ برای شروع دستی روش تخلیه سطل زباله است.

برای آنچه ارزش آن را دارد ، خلا vac به عنوان یک کف سخت و فقط با تغییر دادن پیوست ها عمل می کند.

LG در اطلاعیه مطبوعاتی خود به قیمت و در دسترس بودن اشاره نکرده است ، اما با توجه به اینکه LG CordZero A9 Kompressor موجود در حال حاضر از شمال با 600 دلار از آمازون فرمان می برد ، احتمالاً می توانید انتظار داشته باشید که مدل جدید حداقل با همان قیمت برای اولین بار عرضه شود ، در غیر این صورت و کمی بیشتر


منبع: tanha-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>