[ad_1]

تصویر بزرگ: SSD های قابل حمل مانند جدیدترین مدل های Western Digital عملکرد و دوام بی نظیری را در مقایسه با نمونه های مکانیکی سنتی ارائه می دهند. مطمئناً برای رسانه های فلش حق بیمه سالم پرداخت خواهید کرد ، اما مزایایی که به هنرمندان ، متخصصان ، گیمرها و کاربران عادی ارائه می شود از نظر بسیاری ارزش دارد.

وسترن دیجیتال مانند CES 2021 در این هفته چهار گروه از هارددیسک های قابل حمل با ظرفیت بالا را برای مارک های مصرف کننده خود معرفی کرد.

با هم ، دستگاه های جدید 4 ترابایتی بر روی عملکرد ، دوام و البته ظرفیت تمرکز دارند و خدمات متنوعی را برای کاربران هدف ارائه می دهند. این کار با SanDisk Extreme Portable SSD شروع می شود ، یک راه حل NVMe که حداکثر 1050 مگابایت بر ثانیه سرعت خواندن و تا 1000 مگابایت بر ثانیه سرعت نوشتن را ارائه می دهد. این دستگاه همچنین دارای دو متر محافظت در برابر سقوط و مقاومت IP55 در برابر آب و گرد و غبار است و انتظار می رود با فروش 699.99 دلار در اواخر این سه ماه به فروش برسد.

در همین حال ، SSD SanDisk Extreme Pro Portable به ترتیب با خواندن و نوشتن عملکرد به ترتیب تا 2000 مگابایت در ثانیه ، میزان پیش بینی را افزایش می دهد. شاسی آلومینیومی درایو به حفظ دمای پایین کمک می کند و به آن امکان می دهد تا سرعت های بالاتر را برای مدت طولانی تری حفظ کند. در این سه ماهه 749.99 دلار به دنبال آن فرود باشید.

خواندن مرتبط: بهترین حافظه SSD و PC

تبدیل به مارک وسترن دیجیتال ، SSD WD Black P50 Game Drive با کتابخانه های بازی PlayStation 4 ، Xbox One و PC سازگار است و هنگام خواندن این سه ماهه با قیمت 749 دلار ، سرعت خواندن تا 2000 مگابایت بر ثانیه را ارائه می دهد. ، 99.

آخرین و نه مهمترین ، SSD WD My Passport مطمئنا آخرین نیست. با 679.99 دلار ، سرعت خواندن تا 1050 مگابایت بر ثانیه را دریافت می کنید و حداکثر 1000 مگابایت بر ثانیه را در یک بسته مقاوم در برابر قطره تا 6.5 فوت می نویسید. با رسیدن به اواخر این سه ماهه ، در انتخاب طرح های رنگ قرمز ، آبی ، خاکستری ، طلایی و نقره ای در دسترس شما خواهد بود.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر