[ad_1]

با نامه: علی رغم فروش فوق العاده تعطیلات و توزیع بازی رایگان ، بسیاری از کاربران رایانه هنوز (قابل درک) فروشگاه Epic Games را دوست ندارند. به نظر می رسد امروزه Epic مهمات دیگری را به عوامل مخالف خود داده است: یک اشتباه اخیر باعث شده است افرادی که پردازنده های انتخاب شده دارند ، هنگام باز بودن برنامه فروشگاه Epic Games ، متوجه جهش های قابل توجه دما شوند.

بستن برنامه برای بعضی ها دما را تا 20 درجه سانتیگراد کاهش داد ، در حالی که دیگران – مانند Redditor Neoncarbon – متوسط ​​تر از 13C را به دست آوردند.

اگر Epic Games Store ذخیره کند ، افزایش دما و میزان استفاده تعجب آور نخواهد بود بازی در حال اجرا بود ، اما در اینجا برنامه به خودی خود مشکلاتی را ایجاد می کند ، که غیر قابل قبول است. یک راه انداز بازی که در پس زمینه اجرا می شود نباید به هیچ وجه روی عملکرد CPU تأثیر بگذارد.

خوشبختانه سرگئی گالونکین ، مدیر استراتژی انتشارات Epic ، می گوید تیم از این مسئله آگاه هستند. در واقع ، از لحظه نوشتن مقاله ، تصحیح به روز منتشر شده است. این یک “راه حل کامل” نیست ، اما گالیونکین می گوید همه چیز “باید بهبود یابد”.

گالونکین ممکن است با این گفته کمی محافظه کار باشد ، زیرا به نظر می رسد مشکل برای اکثر افراد حل شده است. برخی معتقدند که خطای بالای CPU / دما مربوط به برنامه Epic Games Store است ، زیرا تصور می کنند که صفحه اصلی فروشگاه حتی در صورت به حداقل رساندن برنامه یا تمرکز روی صفحه دیگر ، از صفحه اصلی فروشگاه استفاده می شود.

با این حال ، اگر باز هم با خطایی روبرو شدید ، حتی وقتی برنامه Epic Games Store به حداقل رسیده باشد ، چند روز برنامه را بنشینید یا آن را ببندید: قطعاً راه حل های بیشتری در راه است.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir