خطایی در وصله های حماسی که باعث جهش سرعت پردازنده در هنگام راه اندازی فروشگاه بازی شد

[ad_1]

با نامه: علی رغم فروش فوق العاده تعطیلات و توزیع بازی رایگان ، بسیاری از کاربران رایانه هنوز (قابل درک) فروشگاه Epic Games را دوست ندارند. به نظر می رسد امروزه Epic مهمات دیگری را به عوامل مخالف خود داده است: یک اشتباه اخیر باعث شده است افرادی که پردازنده های انتخاب شده دارند ، هنگام باز بودن برنامه فروشگاه Epic Games ، متوجه جهش های قابل توجه دما شوند.

بستن برنامه برای بعضی ها دما را تا 20 درجه سانتیگراد کاهش داد ، در حالی که دیگران – مانند Redditor Neoncarbon – متوسط ​​تر از 13C را به دست آوردند.

اگر Epic Games Store ذخیره کند ، افزایش دما و میزان استفاده تعجب آور نخواهد بود بازی در حال اجرا بود ، اما در اینجا برنامه به خودی خود مشکلاتی را ایجاد می کند ، که غیر قابل قبول است. یک راه انداز بازی که در پس زمینه اجرا می شود نباید به هیچ وجه روی عملکرد CPU تأثیر بگذارد.

خوشبختانه سرگئی گالونکین ، مدیر استراتژی انتشارات Epic ، می گوید تیم از این مسئله آگاه هستند. در واقع ، از لحظه نوشتن مقاله ، تصحیح به روز منتشر شده است. این یک “راه حل کامل” نیست ، اما گالیونکین می گوید همه چیز “باید بهبود یابد”.

گالونکین ممکن است با این گفته کمی محافظه کار باشد ، زیرا به نظر می رسد مشکل برای اکثر افراد حل شده است. برخی معتقدند که خطای بالای CPU / دما مربوط به برنامه Epic Games Store است ، زیرا تصور می کنند که صفحه اصلی فروشگاه حتی در صورت به حداقل رساندن برنامه یا تمرکز روی صفحه دیگر ، از صفحه اصلی فروشگاه استفاده می شود.

با این حال ، اگر باز هم با خطایی روبرو شدید ، حتی وقتی برنامه Epic Games Store به حداقل رسیده باشد ، چند روز برنامه را بنشینید یا آن را ببندید: قطعاً راه حل های بیشتری در راه است.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme