خدمه Cyberpunk 2077 بدون در نظر گرفتن نسخه باگی ، پاداش عملکرد دریافت می کنند

[ad_1]

TL ؛ دکتر: عرضه CD Projekt Red Cyberpunk 2077 بدون مشکل خالی از لطف نبود. بازی پر از اشکالات و مشکلات عملکردی است ، به خصوص در واحدهای پایه PS4 و XB1. با وجود این مشکلات ، مدیریت CDPR قول پرداخت پاداش را می دهد ، مهم نیست که بازی چقدر حیاتی است.

مدیر استودیوی CDPR ، آدام بدووسکی ، در نامه ای خطاب به کارمندان و دریافت شده توسط بلومبرگ ، مسئولیت نسخه پر فراز و نشیب Cyberpunk 2077 را بر عهده گرفت. ایمیلی که روز جمعه ارسال شد ، حاکی از آن بود که کارمندان بدون توجه به پذیرش بازی ، چک پاداش دریافت می کنند.

بدووسکی نوشت: “در ابتدا ، ما یک سیستم پاداش داشتیم که روی رتبه بندی و تاریخ انتشار بازی متمرکز بود ، اما پس از بررسی ، فکر می کنیم این معیار در شرایط کافی عادلانه نیست.” “ما طول و پیچیدگی این کار را دست کم گرفتیم تا آن را به واقعیت تبدیل کنیم ، اما با این وجود شما تمام تلاش خود را برای ارائه یک بازی جاه طلبانه و ویژه انجام دادید.”

احتمالاً به نفع CDPR است که با توجه به انتقادی که نسبت به بحران وارد کرده ، پاداش پرداخت کند. پس از تاخیر در بازی برای دومین بار ، مدیریت اعلام کرد که همه کارکنان باید تا پایان بازی اضافه کاری کنند.

زمان های بحران برای سازندگان بازی که سعی در تعیین تاریخ انتشار برنامه ریزی شده خود دارند ، امری غیرمعمول نیست. هنوز هم این اتفاق افتاده است پس از آنكه ماركین ایوینسكی ، بنیانگذار بنیانگذار ، وعده داد كه اضافه كار از اوایل ماه مه 2019 اجباری نخواهد بود. نه تنها بحران “مجبور” شد كه در سپتامبر 2020 شروع شود ، تاخیر ماهانه تقریباً ، لزوماً اضافه کاری را حتی بیشتر می کند.

به تعویق انداختن پاداش عملکرد هنگامی که خدمه سخت کار می کنند و به مدت سه ماه تلاش بیشتری می کنند ، می تواند چراغ روابط عمومی ناخواسته را به خصوص با توجه به بازی ، بر سر زبان ها بیندازد. منتقل شد بیش از 8 میلیون واحد در روز اول. علاوه بر این ، Cyberpunk 2077 به اندازه رسانه های اجتماعی بد نیست.

بیشتر مشکلات مربوط به عملکرد مربوط به راه اندازی بازی در دستگاه های استاندارد PS4 و Xbox One با قدرت کمتری است – دستگاه هایی که شرکت از آنها به وضوح گفته است که با این بازی مبارزه خواهد کرد. اشتباهات باقیمانده از نظر توسعه بازی منطبق با دوره هستند و مطمئناً با گذشت زمان اصلاح می شوند.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme