خانه هوشمند ساختمان هوشمند چیست و چگونه می تواند باعث سود شما شود؟

همینطور اساسی تهیه آنان در ساعاتی یگانه از صبح سایه بان ها بالا رفته و نور اتاق می تواند به رخ طبیعی شما را بیدار کند. سایه بان هایی مثل serena Shades وجود دارا هستند که با دستیار google و الکسا نیز عمل می کنند و حیاتی ساعت های اپل واچ هم سازش دارند، البته این پرده های دستور بر گران میباشند و خانه هوشمند هیربد اکثر وقت ها بایستی صدها دلار برای آنها بپردازید. ولی می توانند در مود و موقعیت شما تاثیرگذار باشند و وقتی که هوا ابری میباشد اصلی بالا کشیدن سایه بان کمک نمایند که اندکی نور به اتاق خواب شما آید. درصورتیکه بلندگوهای هوشمند در سرتاسر منزل خود دارید ، آنها می توانند به عنوان دزدگیر به جهت درب شما فعالیت کنند.
ازطرفی هزینه‌های بالای انرژی و صرفه‌جویی در آن یک عدد دیگر از محرک‌های طراحان خانه‌های هوشمند بوده است. داشتن منزل هوشمند به ما همین قابلیت و امکان را میدهد که حتی به جهت شرایط میهمانی نیز سناریو تعریف‌و‌تمجید کنیم. دراین‌صورت در دوران انتخاب شده برای ورود میهمانان به خانه، آنگاه از باز شدن درب منزل روشنایی حتمی در راهروها تامین خواهد شد.
دسته‌بندی نشده
امروزه بابهره گیری ازهمین تکنولوژی ارتباطی، مرحله وسیعی ازنیازهای انسان برآورده می‌‎شود. همچنین کلیدی استفاده کردن ماژول‌های افزایشی به در اختیار گرفتن کننده مرکزی میتوانید به نقل از خبرگذاری قابلیت‌های بیشمارِ بیشتری را به آن طولانی تر کنید. هر چند کلیه ما از خلافی خودرو فراری هستیم؛ ولی پرداخت نکردن به‌موقع آن به معنای جریمه‌های عمده خواهد بود.
برای یک مدار الکتریسیته معمولی، مکانیزمی میباشد دارای یک لغزنده محصور در جعبه ای به بعدها یک سوئیچ و همینطور مهم عملکرد پر‌نور / خاموش است. بنابراین، هر خانواده حیاتی داشتن بضاعت و توان های مالی، سعی می کند مسکنی طبق اصلی استانداردهای زندگی مدرن خریداری نماید یا این که بسازد. آن ها خیر فقط به شما اذن می دهند فضا را به صدق برنامه ریزی کنید، بلکه حداکثر راحتی و راحتی را برای صاحبان تضمین می کند. روشنایی – همین تجهیزات به شما قابلیت می دهد طرح های متعدد نور را تولید نمایید و آن‌ها را به کاربر تهیه و تنظیم نمایید و در دست گرفتن راحت را ارائه دهید. این کیت شامل یک مرکز کنترل، یک دوربین فیلمبرداری، یک حسگر باز و یک حسگر حرکت میباشد که می‌توان آن را اساسی یک رله یا این که یک سوکت هوشمند جفت کرد تا زمانی که شخصی ظواهر می‌شود، نور به طور مداد واضح می‌شود. در صورتی که واقعاً هر بار از قبض انرژی خود شگفت زده می شوید، پریز برقی بخرید که میزان مصرف انرژی را ترازو گیری می کند.
، کنترل امنیتی بخش‌های متعدد ساختمان از راه دور و…، تمامی از مواردی میباشند که در یک خانه هوشمند سبک زندگی شما را تغییر‌و تحول خواهند داد. شما می‌توانید حساس کارگزاری یک ترموستات هوشمند، سرمایش و گرمایش و در غایت مصرف انرژی را رئیس کنید. همچنین اهمیت استعمال از یک سیستم روشنائی هوشمند، در مصرف انرژی و در نهایت هزینه‌های خود، صرفه‌جوئی کنید. شما اساسی به کار گیری از سیستم امنیتی هوشمند، امنیت خانه هوشمند خویش را بالا می‌برید.
در حالی که دستگاه­هاي X10 هنوز وجود دارند، رشته آوری های دیگري نیز براي رقابت در صحنه شبکه­هاي خانگي پدید آمده اند. هر وسيله­اي كه در منزل شما از الکتریسیته به کار گیری ميكند را می­توانيد بر روی نتورک خانگی قرار دهيد وتحت فرمان خویش بگيريد. فرقي ندارد كه دستورها خود را به چه صورت به دستگاه­هاي خود منتقل كنيد يا ريموت كنترل و يا از طريق كامپيوتر، ذیل هر شرايطي خانه به امرها شما واكنش نشان مي­دهد. به جهت مثال تعدادی سال پیش یک سیستم رئیس باغچه و باغ متصل به internet ارائه شد. وظیفه ی این سیستم یکی محاسبه بر خاک و دیگری پاسخ به داده های ارسال شده از موقعیت باغ است. سیستم اصلی استعمال از این داده ها اعلام می نماید که کدام گیاه برای رویش به چه موردها و شرایط نگهداری نیاز دارد.

طراحی نمای ساختمان در شیراز

پس بایستی گفت خانه‌های هوشمند اساسی آماده کردن قابلیت و امکان کنترل از راه و روش دور امور خانه، باعث ارتقاء ایمنی و امنیت منزل شده‌اند. یک سیستم در دست گرفتن خانه صرفا محدود به سیستم گرمایشی و سرمایشی نیست، بلکه چنین سیستمی به جهت کنترل مورد ها مضاعف متنوعی مثل روشنایی، آب و هوا، سیستم تفریحی و اسباب خانگی به کار می‌آید. نسبتاً او‌لین وسایل هوشمند منزل در سال 1975 ساخت شدند؛ زمانی‌که شرکتی در اسکاتلند، پروتکل X10 را ساخت کرد. X10 این قابلیت و امکان را آماده می‌کرد که وسایل با قابلیت سازگاری اصلی به عبارتی سیم‌های الکتریسیته موجود در خانه به یکدیگر متصل شوند.

  • خانه هوشمند چیست؟ منزل هوشمند، فناوری می باشد که در آن همه ابزارها، وسایل و اثاثیه خانگی کلیدی اتصال بی سیم، مثل کانال ‌اینترنت وای فای خانگی، اساسی یکدیگر یا این که از روش یک اپلیکیشن تلفن همراه موبایل، در رابطه هستند.
  • یکی از رویکرد های محل ورود که می توانند سارقان در پی این باشند که از طرز آنان به خانه یک فرد سالمند وارد شوند درب های محل ورود هستند.
  • اضافه کردن دکمه صوتی هوشمند عمل مراقبت از خانه را به جهت کاربران مضاعف آسان کرده کرده است.
  • اکنون به جایی رسیده‌ایم که خانه‌های مضاعف پیشرفته با امکانات متعدد داریم و می‌توانیم داعیه نماییم که رویای خانه‌های هوشمند را تحقق بخشیده‌ایم.
  • در همین سیستم، تمام شی ها و لوازم، گیرنده میباشند و وسایل در اختیار گرفتن سیستم نظیر در دست گرفتن از رویکرد بدور یا کاغذ کلید، به عنوان انتقال‌دهنده کار می‌کنند.
حتما بخوانید:
باربری بلوار تعاون |باربری در محدوده بلوار تعاون با ۴۵%تخفیف - باربری و اتوبار بارسنتر

امروزه در اغلب هتل ها به جای کلید، از کارت های هوشمند به کار گیری می شود. در همین کارت ها اطلاعات متفاوتی از پاراگراف شماره اتاق و … ذخیره می شود. نقطه تنظیم دما کاهش یافته و سیستم گرمایش، انرژی کمتری به جهت گرم کردن ساختمان مصرف می کند.

چرا خانه هوشمند؟

با امکان سفارشی سازی همگی محصولات و ایجاد سفارشی محصولات گزینه نیاز شما. حساس ورود تکنولوژی به سیستم‌های اداره خانه و محل کار، بسیاری از کارهای روتین و روزمره به سادگی و به شکل مداد انجام می‌شوند. پروتکل Zigbee یا این که زیگ بی یک عدد از معروف‌ترین و پرکاربردترین پروتکل‌هاست که به دلیل سابقه طولانی و داشتن خصوصیت اوپن سورس، حساس بخش اعظمی از سیستم‌های خانه هوشمند همخوانی دارد. یک عدد از کاربردهای این پروتکل همانطور که گفته شده، در قفل دیجیتال خانه هوشمند هست که همین بضاعت و توان را برای اعضا فراهم می‌کند که مانند سایر اجزاء خانه‌های هوشمند، به جهت ارسال امر و دریافت آن، دارای پروتکل‌های منزل هوشمند در رابطه باشد. سیستم روشنایی هوشمند سیستمی هست که اساسی به کارگیری از آن می‌توان شرایط روشنایی خانه را در اختیار گرفتن کرد. در واقعیت همین سیستم شامل استعمال از دکمه هوشمند یا این که لامپ‌های هوشمند میباشد که قابلیت و امکان در اختیار گرفتن از خط مش به دور از طرز اپلیکیشن را نسبت به دکمه و لامپ‌های سنتی به جهت ما به وجود می‌آورد.

اطلاعات

همچنین می توان حساس شناسایی کدهای IR اسپلیتر دمای منزل یا این که محل کارتان را به وسیله ارسال این کدها به وسیله سنسورهای هوشمند در دمای مطلوب تهیه و تنظیم نمود. جذابیت هوشمند‏سازی خانه ‏ها آنقدر مضاعف بوده است که شرکت‏های پهناور از قبیل samsung و اپل وارد این حوزه‌ شده ‏اند. در این شرکت‏ها که می‏خواهند بازار را دست خویش نگه دارند، پروتکل مخصوص خودشان را دارند؛ به این معنا که کلیه قطعات سیستم بایستی سامسونگ یا اپل باشد، به این ترتیب در صورتی که مشکلی پیش بیاید، نمی‏توان قطعه را دارای مارک دیگری عوض کرد. همین شرکت‏ها به کنسرسیومی که آلمانی‏ها تشکیل داده‏اند وارد شده‏ اند و دیوایس‏های خود را آنگاه از تولید، به جهت تایید کیفیت به آزمایشگاه های آلمانی می فرستند تا از حیث میزان مرغوب بودن تایید شود.

ماژول های توسعه و رابطه برای سیستم خانه هوشمند چیست؟

برای مثال اصلی سیستم خانه هوشمند شیائومی می توانید اکثری از امور را طوری برنامه ریزی کنید تا همگی آن ها بصورت اتومات و در زمان مشخصی انجام شوند، بدون آنکه نیازی به حضور شما در منزل باشد. دارای گزینش پروتکل بیسیم می قدرت فقط مهم جابجا نمودن کلیدهای سنتی اساسی دکمه های هوشمند و نصب اپلیکیشن بر روی تلفن یار به راحتی در اختیار گرفتن روشنایی منزل خود را در دست بگیرید. هوشمند سازی ساختمان مهم نسل دوم همین تکنولوژی مزیت های فراوانی دارد. یک منزل هوشمند یک نیاز برای انسان عضر حاضر است تا حساس استعمال از آن بتواند به مدیر روزگار و مصرف انرژی بپردازد و دغدغه های نخستین زندگی را به تکنولوژی بسپارد. در واقع در طرز سیم کشی برق خانه هوشمند، کل مصرف کننده ها از ماژول های (رله های) هوشمند واقع در تابلو الکتریسیته هوشمند تغذیه و در اختیار گرفتن می شوند و نیازی نمی باشد به جهت هر مصرف کننده یک دکمه نصب شود. در ضمن حتمی به تذکر میباشد که در سیم کشی منزل هوشمند، سیم کشی پریز و روشنایی انقطاع از یکدیگر انجام می شوند.

اعلام حریق و سیستم هشدار

تاچ پنل ها قابلیت و امکان اتصال به تجهیزات متفاوت را دارا‌هستند و همچنین می توانند خطوط روشنایی، گرمایش و سرمایش محیط را در اختیار گرفتن نمایند. به این ترتیب سفارش می گردد قبل از مبادرت به هوشمند سازی با کارشناسان ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا تصمیم قابل قبولی بگیرید. از نظر ما به کارگیری از سامانه های اهمیت ایمنی هوشمند ساختمان نشت آب، نشت گازهای سمی و اعلام حریق می باشد که اهمیت دست کم هزینه قابل پیاده سازی می باشد. به عنوان نمونه کلیدهای نصب شده در هر اتاق، می توانند چراغ های موجود در آن اتاق را پر‌نور و یا این که خاموش کنند و مستقل از این‌که نور تابیده شده از خارج به چه مقدار باشد، تمامی چراغ ها حداکثر نور خویش را منتشر می کنند. در واقع انسان‌ها از وقتی که پا به این جهان گذاشتند، به این فکر بودند که خانه‌های خویش را به محیطی راحت‌تر برای زندگی تبدیل کنند. آنها برای وصال به این هدف تلاش متعددی کردند و دست به ابداعات متعددی زدند. حال به جایی رسیده‌ایم که خانه‌های پیشرفته حیاتی امکانات متفاوت داریم و می‌توانیم داعیه کنیم که رویای خانه‌های هوشمند را به وقوع پیوستن بخشیده‌ایم. منزل های هوشمند امروز امکانات فراوان زیادی دارا‌هستند که در ادامه درباره آن ها صحبت می‌کنیم. اهمیت هوشمند سازی آیفون تصویری خانه خویش میتوانید فرسنگ ها دور از منزلتان متوجه زنگ خوردن در منزلتان شوید. اهمیت او کلام کنید درست مثل وقتی گوشی آیفون را از منزلتان برداشته اید. مدیران و ساکنین ساختمان صدها ساعت در سال را صرف محافظت ساختمان می‌کنند. آپارتمان‌های هوشمند می‌توانند ارزیابی بهتری بر مراقبت و تعمیر ساختمان به مدیریت بدهند. فقط، به جهت نمونه، یک سری مثال را لیست می نماییم که می توانیم از پریز هوشمند در خانه خویش استفاده کنیم. دوشاخه هوشمند دستگاهی هست که می تواند به پریز الکتریسیته دیواری ساده دیرین شما وصل شود. پریز هوشمند رابط بیرونی خود را دارااست تا هر وسیله الکتریکی که به پریز برق دیرین شما وصل میشده، الان نیز وصل شود.
از طرفی، حیاتی توجه به این که لامپ‌های هوشمند از محصول ديود نوری هستند و مانند لامپ‌های قدیمی داغ نمی‌شوند، شکلک‌هایی که بر روی لامپ‌ها چسبانده می گردند نه می‌سوزند نه ذوب می‌شوند. بر اساس گفته لوترون الکتریک، کاهش مرحله روشنای لامپ تا ۲۵ درصد، باعث کمتر ۲۰ درصدی هزینه‌ی برق می‌شود. زیرا الکتریسیته مصرفی این دسته لامپ‌ها، به شکل قابل ملاحظه ای از لامپ‌های رشته‌ای کاهش است. در سال‌های اخیر، به کار گیری از لامپ‌های ال‌ای‌دی در منزل رایج‌تر شده است.
مرحله دوم نوبت گزینش پروتکلی هست که از طرز آن وسایل گوناگون مانند دوربین‌های امنیتی، چراغ‌ها، قفل‌ها و مشابه آن اصلی یکدیگر رابطه می‌گیرند. به همین معنا که عضو امکان استعمال از این دستگاه‌ها را از خط مش بدور هم دشته باشد. نظارت به همین معناست که عضو می‌تواند با به کار گیری از ایپلیکیشن‌های اختصاصی و از راه دور، موقعیت دستگاه‌های متصل را کنترل کند. همچنین به تیتر نمونه به مراد روشن یا این که خاموشش شدن لامپ یا این که هر وسیله الکتریکی دیگر بایستی یک رله قطع یا این که وصل شود.
خوب، با به کارگیری از یک دوشاخه هوشمند، می‌توانید آبپاش‌های خود را برای انجام فعالیت خویش خودکار کنید. ماشین‌های لباسشویی – می‌توانید از یک دوشاخه هوشمند به جهت نظارت یا اخذ اعلان زمانی که چرخه‌های شستشوی شما به انتها رسید استعمال کنید. شارژرهای باتری – وقتی خصوصیت خاموش شدن مداد در شارژر باتری خود ندارید، دوشاخه هوشمند می تواند شما را نجات دهد. این قابلیت و امکان را داراست که هر زمان که بخواهید یا این که برنامه ریزی کرده اید شارژر شما را خاموش یا این که پر‌نور کند. وقتی که وسیله های هوشمند آسانه را (مثلا سوییچ لمسی هوشمند ، رله هوشمند و … ) اهمیت یک اسم کاربری به internet متصل کنید ، کل این وسیله ها را یکجا میتوانید در دست گرفتن کنید. اساسی وجود ندارد که این وسیله ها در کجای دنیا قرار گرفته باشند و تا هنگامی که به اینترنت متصل باشند ، متعلق به اسم کاربری شما بوده و میتوانید بصورت بلادرنگ آنان را در دست گرفتن نمایید چون این از مزایای تکنولوزی اینترنت اشیا است. علاوه بر این، بعضی از پروژه ها کنترل آب و هوا از رویه دور را مهیا می کنند، به طوری که قبل از ورود صاحبان خانه، دمای راحت تهیه و تنظیم می شود. کلیه وسایل از یک ریموت در اختیار گرفتن در دست گرفتن می شوند، که در آن می توانید گرمایش را بسته به تاریخ، دوران و فصل در اختیار گرفتن کنید. اتاق ها همینطور مجهز به سنسورهای رطوبت و دما میباشند که به درون شیوه اندازی می شوند دوران مشخصو آب و هوا را تهیه و تنظیم می کند. یک “خانه هوشمند” بی سیم، که به وسیله یک کانال رادیویی تغذیه می شود، به طور مستقیم به کیفیت ارتباط بستگی دارد، براین اساس تداخل های گوناگون تلفن ها و اسباب الکتریکی می تواند بر کارایی آن تأثیر منفی بگذارد.
مثلاً، کل چراغ‌های اتاق نشیمن را در یک تیم و چراغ‌های طبقه‌ی تحت را در گروه دیگری قرار بدهید تا بتوانید همه‌ی آنها را کلیدی نیز در دست گرفتن کنید. به عنوان مثال صرفا اهمیت گفتن عبارت «Movie Time» چراغ‌های دارای خاموش و بقیه ‌لامپ‌ها کم نور می گردند و محفظه به جهت دیدن فیلم آیتم علاقه‌تان فراهم می‌شود. حتا می‌توانید برنامه‌يی تهیه و تنظیم نمایید که زمانی در گشوده میگردد چراغ‌های تراس واضح شوند. نصب یک سیستم فناوری خانه هوشمند راحتی صاحبان خانه را آماده می کند. منزل هوشمند چیست؟ خانه هوشمند، فناوری می باشد که در آن تمامی ابزارها، وسایل و اسباب خانگی حساس اتصال بی سیم، مانند کانال ‌اینترنت وای فای خانگی، اصلی یکدیگر یا از روش یک اپلیکیشن موبایل موبایل، در ارتباط هستند. با یاری فناوری ساختمان هوشمند می‌توانید کلیه وسایل خود را در هر جایی، به امداد یک تلفن همراه هوشمند یا این که برنامه تلفن همراه در اختیار گرفتن کنید. منزل هوشمند به شما قابلیت در دست گرفتن وسایل در خانه را از طریق تلفن همپا در هرجایی که می‌باشید می دهد.

حتما بخوانید:
IO Interactive برای بهبود Hitman 3 برای 8 پردازنده هسته ای با اینتل همکاری کرده است