[ad_1]

سیب زمینی داغ: همکاری آمازون رینگ با پلیس و اداره های آتش نشانی که به آنها امکان می دهد از دوربین های امنیتی کاربران فیلم تهیه کنند ، بحث و جدال زیادی ایجاد کرده است. اما این شرکت سرعت برنامه را کم نمی کند – کاملا برعکس. گزارش جدید نشان می دهد که سال گذشته 1،189 بخش به این سازمان ملحق شده اند و مجموع آنها به 2014 رسیده است.

فایننشال تایمز گزارش می دهد که تعداد پلیس محلی و بخش های آتش نشانی که به برنامه پورتال محله حلقه در سال 2020 اضافه شده است بیش از دو برابر 703 مورد اضافه شده یک سال قبل است. در سال 2018 ، فقط 40 نفر ثبت نام کردند. اکنون تنها دو ایالت وجود دارد که فاقد دپارتمان هستند: وایومینگ و مونتانا.

پلیس و سازمان آتش نشانی درگیر در این برنامه سال گذشته فیلم هایی از بیش از 22،235 حادثه را درخواست کرده اند. آمازون خاطرنشان می کند که مشتریان می توانند از دریافت درخواست از پلیس چشم پوشی کنند ، اما احضارهای احضاریه ، حکم های جستجو و احکام دادگاه همچنان می توانند برای دسترسی به تصاویر کاربرانی که رد درخواست ها را انتخاب می کنند ، مورد استفاده قرار گیرند.

پلیس 1900 درخواست داده را داده است كه كاربران آنها را رد كرده اند و آمازون كه آخرین حرف را در مورد تحویل دادن چیزی دارد ، با 57 درصد آنها موافقت كرده است. اگرچه این میزان از 67٪ در سال 2019 برآورده شده است ، تعداد این درخواستها در سال 2020 150٪ افزایش یافته است.

بنیاد الکترونیکی مرز (EFF) هشدار داده است که در حالی که برخی از مالکان موافقت می کنند تصاویر خود را به اشتراک بگذارند ، همسایگان و رهگذران ممکن است درگیر دوربین شوند ، اساساً یک شبکه نظارت “گسترده و بلامنازع” ایجاد می شود.

کسانی که نگران جنبه های حریم خصوصی این برنامه نیستند ممکن است با اطمینان از اینکه پلیس ابزار دیگری در زرادخانه خود دارد ، اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند ، اما گزارش NBC News در فوریه 2019 نشان داد که این امر در تحقیقات جنایات جدی مفید نیست – بیشتر دستگیری های استفاده شده توسط پرسنل Ring جرایم سطح پایین و غیر خشونت آمیز مالکیت است.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر