[ad_1]

با نگاه به آینده: آیا امکان شارژ بی سیم تلفن با لپ تاپ یا تبلت چیزی است که می خواهید استفاده کنید؟ اپل اینطور فکر می کند. او با ثبت سیستمی که در آن هر دستگاه اپل می تواند بی سیم هر محصول دیگر اپل را شارژ کند ، یک برنامه ثبت اختراع را ثبت کرد. USPTO روز گذشته این اختراعات را اعطا و منتشر کرد.

اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده روز سه شنبه دو اختراع ثبت اختراع به اپل اعطا کرد ، که می تواند به این معنی باشد که مهندسان به دنبال طراحی کاملا جدید محصول هستند که شامل شارژ مجدد باشد. نمودارها یک MacBook Pro را نشان می دهد که مجهز به چندین سیم پیچ شارژ در زیر کاپوت ، پد لمسی و مناطق مجاور لپ تاپ است.

در واقع ، کاربران می توانند آیفون خود را در هر نقطه از لپ تاپ به جز صفحه کلید برای شارژ آن تنظیم کنند. وقتی iPad را روی درب بسته MacBook قرار می دهیم ، می توان شارژ کرد. به طور مشابه ، حق ثبت اختراع دوم نشان می دهد که شارژرها بین همه دستگاه ها کار می کنند. به عبارت دیگر ، شما می توانید iPhone یا Apple Watch خود را با iPad یا سایر سناریوهای مشابه خود تکمیل کنید. هدف از ثبت اختراع این است که انعطاف پذیری بیشتری در ردیابی دستگاه های خود به مصرف کنندگان ارائه دهد.

10 886 769 می گوید: “بعضی از دستگاه های الکترونیکی شامل یک یا چند باتری قابل شارژ هستند که ممکن است به منبع تغذیه قابل شارژ خارجی نیاز داشته باشد.” با این وجود ، اتصالات و کابل های استاندارد وجود دارد ، هر دستگاه ممکن است به یک جداگانه یا منبع تغذیه ویژه شارژ. در بعضی موارد ، وجود منابع تغذیه جداگانه برای هر دستگاه می تواند برای استفاده ، ذخیره سازی و یا حمل و نقل سنگین باشد. “

بدون نیاز به حمل چندین شارژر ، سطح راحتی جدیدی را ارائه می دهد. تا زمانی که کاربران فقط یک منبع تغذیه داشته باشند ، می توانند با شارژ مجدد هر دستگاه را شارژ کنند. از لحاظ تئوری ، با روشن بودن MacBook ، کاربران می توانند iPad ، iPhone و Apple Watch خود را روی هم قرار داده و همزمان شارژ کنند (نمودار بالا).

سوال این است: آیا اپل هرگز از این حق ثبت اختراع استفاده خواهد کرد؟ تضمین نمی شود که اختراع ثبت شود. علاوه بر این ، اپل به ما قول ایستگاه شارژ AirPower را داد که تنها چند ماه قبل از عرضه آن رها شده بود. قرار بود شارژ مجدد یکی از ویژگی های آیفون 11 باشد اما هرگز این اتفاق نیفتاد. شاید اپل این پروژه های قبلی را رها کرده تا به جای معرفی ویژگی قطعات ، روی کل اکوسیستم تقسیم انرژی بی سیم متمرکز شود. باید منتظر بمانیم و ببینیم.

اعتبار تصویر: Andrea-Maria Djuganaru (تغییر یافته)

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر