حرکت دولت در ایجاد فضا و هرج و مرج متوقف نمی شودآیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشورمان امروز چهارشنبه در جلسه هیات دولت گفت: یکی از وظایف اصلی جنبش جاهلی و تروریسم فرهنگی نگفتن یا کامل نگفتن حقیقت است. به همین دلیل است که امروز حتی نام کودکی را مطرح می کنند که خانواده او را نابود می کند.در اثر حادثه تروریستی حرم شاهچراغ شیراز نام خود را از دست داد و نام حاج قاسم سلیمانی باعث ترس و حذف از فضای مجازی شد.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال ایجاد مانع برای فعالیت دولت و خدمت به مردم است، گفت: دولت مصمم است راه خدمت و پیشرفت را با قدرت ادامه دهد و با اغتشاشات و فضاسازی ها جلوی این حرکت گرفته نخواهد شد.

«تقویت فعالیت ها در حوزه های دانش در راستای اجرای شعار سال»، «نظارت جدی بر اجرای مجوزهای دور اول سفر استانی و برنامه ریزی برای تسریع در توسعه استان ها در دور دوم. سفرهای مرتبط با انتخاب معاون اجرایی جدید رئیس جمهور و «نظارت جدی بر اجرای توافقات اقتصادی جمهوری اسلامی ایران با سایر کشورها» از دیگر تاکیدات آیت الله رئیسی در جلسه امروز دولت بود. شورا.

رئیس جمهور با اشاره به رای اعتماد مکرر مجلس به وزیر صنعت، معدن و تجارت، از “توجه نمایندگان ملت به کارنامه موفق فاطمی امین” تشکر کرد و همبستگی و همکاری این سه نفر را مورد توجه قرار داد. نیروها زمینه ساز افزایش کارایی و خدمت مضاعف برای حل مشکلات مردم است.

حتما بخوانید:
خاکسترهای جیمز اسکاتی دوهان به مدت 12 سال در ایستگاه فضایی بین المللی پنهان بوده است