حدود 10 درصد از کاربران آیفون از قبل اپل واچ استفاده می کنند


در برابر شانس: بسیاری از افراد در صنعت فناوری هنگام استفاده از ساعتهای هوشمند در اوایل سال 2010 به سودمندی مشکوک بودند. اولین اپل واچ در سال 2015 به تغییر این سناریو کمک کرد و طی سالیان متمادی اپل برنامه های زیادی را برای استفاده پیدا کرده است ، یعنی در گروه سلامت و تناسب اندام.

به گفته یک تحلیلگر اپل ، پنج سال و نیم طول کشید ، اما پایگاه نصب شده برای ساعت اپل سرانجام 100 میلیون رتبه بندی کاربران را تحت الشعاع قرار داد.

نیل سایبرت ، که در سال 2014 Above Avalon را برای تحلیل اپل از منظر مالی و تجاری راه اندازی کرد ، در یک انتشار اخیر اعلام کرد که پذیرش اپل واچ در سالهای اخیر تسریع شده است. ارقام تحلیلگران نشان می دهد که 30 میلیون نفر از مردم اپل واچ را در سال 2020 شروع به استفاده کرده اند ، این رقم تقریباً بیشتر از تعداد افرادی است که آن را در 2015 ، 2016 و 2017 به طور مشترک پوشیده اند.

Cybart که از لنز دیگری دیده می شود تخمین می زند که تقریباً 10٪ از کاربران آیفون تا پایان سال 2020 از Apple Watch استفاده کرده اند. در ایالات متحده ، این نسبت به 35٪ نزدیک است.

اگر دقیق باشد ، این باعث می شود Apple Watch چهارمین محصول بزرگ این شرکت از نظر پایه نصب شده در پشت آیفون ، iPad و Mac باشد. و اگر عملکرد گذشته شاخص عملکرد آینده باشد ، اپل واچ می تواند در اوایل سال آینده از Mac پیشی بگیرد.

حتما بخوانید:
انویدیا نشان می دهد که چه موش هایی از ابزار Reflex Latency Analyzer پشتیبانی می کنند

اعتبار تصویر: oasisamuel ، Twin Design


منبع: tanha-news.ir