حالت چندنفره Watch Dogs Legion به ابتدای سال 2021 موکول می شود

[ad_1]

چه اتفاقی افتاده؟ آیا مشتاقانه منتظر بازی عنصر چند نفره Watch Dogs Legion در هفته آینده بودید؟ متأسفانه پس از اعلام موکول شدن Ubisoft به اوایل سال 2021 ، دارندگان نمی توانند حالت آنلاین را امسال تجربه کنند.

پس از ماه ها هیاهوی تبلیغاتی ، Watch Dogs Legion ماه گذشته وارد شد تا نظرات مثبتی را دریافت کند ، اگرچه اتفاق نظر کلی این بود که در گروه “خوب نه عالی” قرار می گیرد. استدلال وی برای بزرگی با عملکرد منزجر کننده اغلب رایانه و اشتباهات متعدد در به تعویق انداختن حالت چند نفره کمک نمی کند.

این شرکت توضیح داد: “به عنوان بخشی از تعهد خود برای حل مشکلات موجود در بازی ، تصمیم گرفتیم حالت آنلاین Watch Dogs: Legion را به اوایل سال 2021 موکول کنیم.” “این به ما این امکان را می دهد که بر روی عیب یابی یک پخش کننده متمرکز شویم و به ما فرصت بیشتری می دهیم تا تجربه آنلاین را آزمایش کنیم تا از شروع صاف حالت اطمینان حاصل کنیم.”

https://www.youtube.com/watch؟v=99_vG8WZSRk

قرار بود چند نفره Watch Dogs Legion در تاریخ 3 دسامبر وارد شود. خبر خوب برای کسانی که هنوز در خیابان ها و آسمان های لندن کاوش می کنند این است که به روزرسانی 2.2 در این هفته برای افزودن دکمه ذخیره دستی هنگام پرداختن به برخی از اشکالات و خرابی ها ارائه می شود.

Ubisoft قول می دهد که بروزرسانی های بیشتری در ماه دسامبر ظاهر می شود که باعث بهبود ثبات بازی می شود. وی اضافه می کند که بهینه سازی های بیشتر گرافیکی رایانه نیز به بیرون منتقل می شود و به بازی در رسیدن به 60 فریم ثابت در ثانیه در پردازنده های گرافیکی پیشرفته کمک می کند – خبر خوشامدگویی برای بازیکنانی که برای نزدیک شدن به تنظیمات گرافیکی نیاز دارند تا آن موقع.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme