[ad_1]

با نامه: جنرال موتورز روز پنجشنبه برنامه خود را برای خنثی سازی کربن در محصولات و فعالیت های خود تا سال 2040 اعلام کرد. علاوه بر این ، بزرگترین خودروساز آمریکایی گفت که به دنبال حذف انتشار گازهای خروجی از وسایل نقلیه تجاری سبک برای مدت پنج سال است. – اوایل ، تا سال 2035

برای دستیابی به هدف اخیر ، جنرال موتورز گفت که باید برای ایجاد زیرساخت های لازم شارژ و ارتقا مقبولیت مصرف کننده تلاش کند. طی پنج سال آینده ، این خودروساز قصد دارد 27 میلیارد دلار در فناوری وسایل نقلیه برقی و خودمختار سرمایه گذاری کند – پولی که برای توسعه فناوری باتری اولتیم و به روزرسانی امکانات میشیگان و تنسی برای ساخت وسایل نقلیه الکتریکی هزینه خواهد شد.

جنرال موتورز هدف 2030 را برای تأسیسات خود در ایالات متحده تعیین کرده است تا با 100 درصد انرژی تجدید پذیر و 2035 برای سایت های جهانی کار کند.

این شرکت گفت که اطمینان از اینکه برق مورد استفاده برای شارژ وسایل نقلیه الکتریکی از منابع تجدید پذیر مانند خورشید و باد تولید می شود ، به همان اندازه مهم است.

هدف اصلی: تبدیل به میزان صفر تولید گازهای گلخانه ای برای کل ناوگان شما است. به گفته تحلیلگران به نقل از CNBC ، وسایل نقلیه الکتریکی در صنعت اتومبیل سازی جهانی بخش مهمی هستند و کمتر از پنج درصد از کل فروش را تشکیل می دهند.

در همین حال ، جنرال موتورز گفت که به بهبود بهره وری سوخت در خودروهای احتراق داخلی خود با استفاده از موتورهای کوچکتر ، سنگین تر ، انتقال قدرت کارآمدتر و آیرودینامیک بهبود یافته ادامه خواهد داد.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir