[ad_1]

با نامه: جنرال موتورز به طور کامل در رویداد فنی CES امسال حضور یافت. این شرکت به جای نشان دادن طیف تدریجی بهبود یافته از اتومبیل ها ، سطح بالایی پیدا کرد. این یک پلت فرم کاملا جدید باتری “Ultium” EV و همچنین دو کانسپت هیجان انگیز جدید اتومبیل رونمایی کرد: VTOL تک نفره و یک ون خودمختار با فضای داخلی متمرکز بر راحتی.

جنرال موتورز ادعا می کند که باتری های Ultium خود “بالاترین میزان نیکل و کمترین مقدار کبالت” را دارند و در “کیسه های قالب گسترده” در دسترس خواهند بود.

از لحاظ تئوریک ، این رویکرد طراحی باید به سلولها اجازه دهد تا به صورت عمودی یا افقی در EV مرتب شوند ، و زمینه را برای طرح های بهینه تر باتری و کاهش بار طراحی برای مهندسان خودرو فراهم کند.

همانطور که پیشتر گفتیم ، در کنار پلت فرم Ultium ، GM دو ماشین دیگر را آزار می دهد ، هر دو طراحی نسبتاً آینده نگرانه – و قطعاً غیرواقعی دارند. اولین کادیلاک VTOL ، یک “هواپیمای بدون سرنشین شخصی” است که می تواند از سقف به سقف دیگر با سرعت 56 مایل در ساعت حرکت کند.

جنرال موتورز می گوید این پهپاد شما را از مشارکت در ترافیک زمینی بازمی دارد ، در حالی که وقت خود را برای انجام “هر کاری که می خواهید” آزاد می کند. واضح است که چنین وسیله ای برای افراد ثروتمند (در پانک سایبری واقعی) مورد هدف قرار می گیرد ، اما هنوز ایده بسیار جالبی است.

و سپس چیزی کمی پیش پا افتاده تر وجود دارد: خودرو شخصی خودمختار کادیلاک. جنرال موتورز یک اتاق “اتاق نشیمن متحرک” را در نظر گرفته است که برای راحتی و “تجربه مشتری بهتر” در حالی که دارای رابط کاربری کاملاً مبتنی بر هوش مصنوعی و مبتنی بر بیومتریک است ، طراحی شده است. به عبارت دیگر ، وسیله نقلیه می تواند Jarvis مخصوص شما باشد.

کنترل صدا مواردی مانند نور ، “بو” و رطوبت را تنظیم می کند ، به سوارکاران اجازه می دهد تجربه سواری خود را با سلیقه خاص خود تنظیم کنند.

از آنجایی که این اتومبیل ها به عنوان مفاهیم مبهم CES فاش شده اند ، مطمئناً در GM فعال نمی باشند. شاید طی 10 یا 15 سال تغییر کند ، اما در حال حاضر نباید آنها را بیش از ایده های جالب برای آینده دانست – خیلی دور آینده.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir