[ad_1]

سیب زمینی داغ: آمازون به عنوان یک کتابفروشی آنلاین متوسط ​​شروع به کار کرد ، اما به یکی از بزرگترین شرکت های فناوری چند ملیتی در جهان تبدیل شده است – همه تحت نظارت بنیانگذار و مدیر عامل شرکت جف بزوس. با این حال ، همه اینها در شرف تغییر است. امروز بزوس در ایمیلی که برای کارمندان خود ارسال کرد ، خبرهای مهمی را اعلام کرد: در سه ماهه سوم سال 2021 ، او رسماً از سمت مدیرعاملی آمازون استعفا خواهد داد و در عوض مدیر عامل هیئت مدیره شرکت خواهد شد.

بزوس پس از 27 سال خدمت ، مسئولیت شرکت را به دوست و همکار خود اندرو جاسی تحویل می دهد. جاسی شاید به دلیل تأسیس بخش فوق العاده محبوب آمازون در زمینه خدمات وب (AWS) شناخته شده باشد.

AWS یک پلت فرم رایانش ابری است که به بیش از یک میلیون کاربر خدمات ارائه می دهد. در حقیقت ، به همین دلیل بسیاری از وب سایت ها و خدمات مورد علاقه شما امروز فعال هستند. موفقیت AWS ، همراه با دوران طولانی کار جسی در آمازون – که در سال 1997 به آن پیوست – برای بزوس روشن ساخت که او بهترین مرد برای این کار است.

بیسوس در بیانیه ای نوشت: “اندی در این شرکت به خوبی شناخته شده است و تقریباً به اندازه من در آمازون بوده است.” “او یک رهبر برجسته خواهد بود و از اعتماد به نفس کامل من برخوردار است.”

اکنون س forال همه افکار ما این است … چرا؟ چرا بزوس اکنون ، از همه زمان ها ، در حال رفتن است؟ آمازون از نظر مالی بهتر از هر زمان دیگری است و مدیر عامل آینده یکی از ثروتمندترین افراد کره زمین است.

واضح است که پاسخ ساده است: زمان. بزوس در حال حاضر مسئول چندین شرکت و طرح از جمله صندوق Day 1 ، صندوق Bezos Earth و Blue Origin است ، به نام چند شرکت. به گفته وی ، نقش او به عنوان رهبر آمازون به سادگی زمان و انرژی کافی برای او ندارد تا بهترین تلاش خود را برای این پروژه های دیگر ارائه دهد.

هنگامی که او سرانجام از سمت رهبری خود بازنشسته شد ، بزوس موقعیت بسیار بهتری برای کمک به پیشرفت این سازمان ها خواهد داشت.

همانطور که در بالا ذکر شد ، تصمیم بزوس در اینجا نشان دهنده قطع شدن کامل آمازون به عنوان یک شرکت نیست. بعد از تبدیل شدن به رئیس اجرایی هیئت مدیره ، بزوس همچنان قادر خواهد بود كه كنترل و نفوذ خود را بر مدیریت كلی آمازون حفظ كند بدون آنكه وی را ملزم به حضور هر چه بیشتر در امور روزمره كند. برای یک میلیاردر به نظر می رسد یک رسانه شاد است.

برای نتیجه گیری ، ما بیانیه نهایی خود بزوس را به شما خواهیم گفت:

به فکر ادامه دهید و ناامید نشوید وقتی ایده در ابتدا دیوانه به نظر می رسد. گشت و گذار را فراموش نکنید. بگذارید کنجکاوی قطب نمای شما باشد. روز 1 باقی مانده است

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر