جسیکا روزنورسل پس از آزادی آجیت پای کرسی FCC را بر عهده می گیرد

[ad_1]

نقل عالی: “من افتخار می کنم که توسط رئیس جمهور بایدن به عنوان سرپرست کمیسیون ارتباطات فدرال منصوب شدم. من از رئیس جمهور به خاطر فرصتی که برای هدایت آژانس با چنین مأموریت حیاتی و کارکنان با استعداد داشت ، تشکر می کنم روزنورسل در بیانیه ای گفت: این یک خدمت است که به مردم آمریکا خدمت می کند و از طرف آنها برای گسترش امکانات ارتباطی در عصر دیجیتال تلاش می کند.

رئیس جمهور بایدن و FCC تأیید کرده اند که جسیکا روزنورسل تا زمان تعیین صندلی دائمی به عنوان رئیس موقت FCC فعالیت خواهد کرد. همچنین این احتمال وجود دارد که روزنورسل برای همیشه به این سمت منصوب شود.

بایدن همچنین احتمالاً جفری استارک را که به عنوان کمیسر کمیسیون دمکراتیک فعالیت می کند منصوب می کند. روزنورسل و استارکس هر دو پیشینیان واضح رئیس FCC در دولت بایدن-هریس هستند.

روزنورسل از سال 2012 به عنوان کمیسر FCC فعالیت می کند و در دوران اوباما و ترامپ در این نقش ایفای نقش می کند. او یک طرفدار جدی بی طرفی شبکه است ، زیرا یک نیروی کلیدی است که منجر به کدگذاری بی طرفی شبکه در قانون تحت مقررات اینترنت آزاد 2015 ، قبل از لغو بی موقع آن در سال 2017 توسط FCC Ajit Pai شد.

Rosenworcel همچنین از طبقه بندی ISP ها به عنوان اپراتورهای مشترک Title II پشتیبانی می کند ، موانع استقرار پهنای باند شهری را برطرف می کند و از بسیاری از سیاست های طیف FCC در مورد آینده Wi-Fi پشتیبانی می کند. روزن ورسل همچنین از ادغام های گسترده مانند ادغام بحث برانگیز Sprint / T-Mobile انتقاد کرده است.

اخیراً ، روزنورسل به ارائه دهندگان خدمات باند پهن برای جلوگیری از محدودیت داده ها و شارژ بیش از حد هزینه در طی بیماری همه گیر Covid-19 رای داد و بحث گسترده تری راجع به محدودیت های داده به طور کلی تشویق کرد.

روزنورلسل دومین زن در نوع خود است که از زمان روی کار آمدن مینیون کلیبرن قبل از انتصاب تام ویلر به عنوان رئیس رسمی در سال 2013 به عنوان سرپرست به عهده گرفت. با این حال ، اگر روزنورسل به عنوان رئیس دائمی منصوب شود ، وی اولین رئیس رسمی FCC.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme