[ad_1]

چه اتفاقی افتاده؟ جارود ناندین ، ​​کاسپلایری که با اجرای خارق العاده قهرمان World of Warcraft در South Park مشهور شد ، پس از امضای قرارداد با Covid-19 درگذشت. ناندین در اواسط ماه دسامبر در بیمارستان بستری شد ، از درد قفسه سینه رنج می برد و چند روز بعد آزمایش ویروس مثبت شد.

این در سال 2013 بود ، وقتی ناندین پس از حضور در یک مسابقه cosplay در BlizzCon با لباس “کسی که هیچ زندگی ندارد” به شهرت رسید ، اشاره ای به قسمت “عشق را بساز ، نه جنگ را” در South Park با دخالت یک معتاد WoW به نام جنکینز به عنوان آنتاگونیست.

https://www.youtube.com/watch؟v=w7keFPGVSdM

ناندین برای بازی در نقش جنکینز که نام او ادای احترام به افسانه WoW لروی جنکینز است ، بخشی از سر خود را تراشید. توجه به جزئیات در cosplay او خارق العاده بود. نه تنها ظاهر و لباس درست بود ، بلکه ناندین خود را به دور میز پر از جعبه های خالی Rockstar ، دیسک ، چاقو و یک جعبه کامپیوتر قرمز هل داد.

ناندین طرفداران خود را در شبکه های اجتماعی به روز نگه داشت. “من آزمایش کوید مثبت دادم. واقعاً متاسفم که شما نگران هستید ، بچه ها. من در بیمارستان تحت معالجه هستم. اوضاع خوب است. من فقط با لبخند ** لبخند به صورتم به کوید نگاه می کنم و می گویم ،” چگونه چیزی را می کشید … هیچ زندگی؟ “” او در اینستاگرام نوشت.

آخرین توئیت وی در تاریخ 28 دسامبر نوشت: “مشکلات تنفسی هنوز یک مشکل است. میزان اشباع اکسیژن همچنان به زیر 90 می رسد. آنها در تلاشند چیزها را درک کنند. آنها منتظر هستند تا اطلاعات بیشتری کسب کنند.”

میشل مورو ، مجری BlizzCon نوشت که جارود مدافع cosplayers ، پذیرش بدن و مثبت بودن است.

کاربران توییتر با انتشار عکسهایی از خود که می توانند USB در دست داشته باشند ، ادای احترام می کنند ، اشاره ای به شمشیر هزار حقیقت ، یک شمشیر افسانه ای از قسمت South Park که برای شکست جنکینز استفاده شده است.

به تصویر کشیدن ناندین از جنکینز لبخند عظیمی را در چهره مردم سراسر جهان به وجود آورده است – چیزی که در پوشش جهانی مرگ او منعکس می شود – و غم و اندوه واقعی جامعه بازی ها و کاسپلای ها را در پی دارد. شمشیر هزار حقیقت را به یاد او بلند کنید.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir