[ad_1]

چیزی که منتظر باشید: Pac-Man یکی از معدود بازی های ویدیویی است که حتی افرادی که رایانه پلی استیشن را نمی شناسند آن را تشخیص می دهند. به مناسبت چهل سالگی سال گذشته ، کوک و بکر کتابی با بیش از 300 صفحه با جزئیات تاریخچه حق رای دادن منتشر کرده اند و برخی از نسخه های کلکسیونی فریبنده نیز وجود دارد.

همانطور که توسط The Verge گزارش شده است ، Pac-Man: Birth of a Icon به عنوان “اولین کتاب رسمی تاریخ در نوع خود” توصیف شده است که این مجموعه را بررسی می کند ، “از الهام بخش تورو ایواتانی برای” یک تکه پیتزا “گرفته تا باورنکردنی بازی موفقیت. بازی و فراتر از آن. “

نسخه استاندارد کتاب گالینگور با قیمت 39 دلار در اواخر امسال وارد بازار می شود. طرفداران بازی های ویدئویی کلاسیک ممکن است وسوسه شوند که نسخه کالکتور را انتخاب کنند ، که شامل یک رمز بازی Pac-Man است ، یک فشار وینیل کاملاً جدید از Pac-Man Fever باکنر و گارسیا – در مارس 1982 به 9 جدول رسید. – و یک پلاگین بسیار جالب Pac-Man. این نسخه به 2000 نسخه محدود شده و 99 دلار هزینه خواهد داشت. در همین حال ، طرفداران فوق العاده می توانند یکی از 40 نسخه مجموعه دار را که توسط خود ایواتانی امضا شده است ، با قیمت 299 دلار دریافت کنند.

https://www.youtube.com/watch؟v=0-MONIvP6kI

“Pac-Man: Birth of a Icon با داستان های ناگفته ، جزئیات جدید و تصاویر بایگانی ، تاریخچه پیچیده حق رای دادن از توکیو تا شیکاگو تا بوستون را به نمایش می گذارد و داستان های صنعت بازی های ویدیویی تغییر ناپذیر Namco و Midway Manufacturing را بسته بندی می کند” گفت

همانطور که برخی از مردم می دانند ، این بازی در اصل Puck-Man نامیده می شد ، اما توزیع کننده آمریکایی Midway آن را به Pac-Man تغییر داد. این شرکت نگران بود که کسی ماشین های بازی را بشکند تا چیزی را بخواند که کمتر خانوادگی باشد.

یک واقعیت جالب دیگر در مورد Pac-Man مربوط به نسخه Atari 2600 است ، چنان پورت وحشتناکی از بازی آنلاین بود که همراه با ET عامل خرابی بازی ویدیویی از سال 1983 بود – علی رغم فروش 7 میلیون نسخه.

Pac-Man: تولد این نماد را می توان هم اکنون خریداری کرد و انتظار می رود در تاریخ 30 ژوئیه 2021 حمل شود.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir