[ad_1]

چیزی که منتظر باشید: مدتهاست که جهان به یک بازی مناسب جیمز باند نرسیده است ، اما به نظر می رسد که مدت زیادی منتظر نخواهیم ماند. IO Interactive ، استودیوی سازنده سریال تحسین شده هیتمن ، به تازگی “پروژه 007” را اعلام کرده است ، یک داستان کاملا اصلی Bond (به عبارت دیگر ، براساس هیچ فیلمی ساخته نشده است) که به بازیکنان اجازه می دهد “وضعیت 00 خود را بدست آورند”. اولین داستان در مورد ریشه های جیمز باند. ”

در حال حاضر ، پروژه 007 فقط یک عنوان فعال است ، بنابراین تقریباً مطمئناً در جایی پایین تغییر خواهد کرد. تا کنون ، این بازی در حال توسعه بسیار خیلی زود است – در واقع ، هنوز در مرحله استعداد است. این بدان معناست که ما نمی دانیم این بازی در چه ژانری قرار می گیرد ، چه ویژگی هایی دارد و یا حتی برای کدام سیستم عامل ها راه اندازی می شود.

با این حال ، اگر مجبور به حدس و گمان بودیم ، تصور می کنیم که این یک عنوان پنهان کاری باشد – به هر حال ، این ویژگی IO است – و احتمالاً یک بازی انحصاری برای نسل بعدی خواهد بود ، زیرا احتمالاً هنوز حداقل چند سال از آن نمی گذرد. پیام صحیح

ما این فرض را مطرح می کنیم زیرا به عنوان یک IP کاملاً جدید ، IO مطمئناً می خواهد بدون محدودیت محدودیت های پیر شدن PS4 و Xbox One ، از همه فناوری و ویژگی هایی که دستگاه های نسل بعدی دارند بهره ببرد.

البته ممکن است اشتباه کنیم. شاید پروژه 007 یک عنوان متقاطع با تمرکز بر اقدامات FPS باشد. در این مرحله ، ما فقط نمی توانیم بگوییم ، اما این ناشناخته ها به هیچ وجه اشتیاق ما را کاهش نمی دهد. IO یک استودیوی خارق العاده با تجربه ای خوب است و به دلیل ماهیت مستقل خود ، آزادی خلاقیت آنها باید بدون شکسته شدن توسط هوس های شرکت مادر و سرمایه گذارانش شکوفا شود.

اگر قبلاً هیچ یک از بازی های IO را بازی نکرده اید ، توصیه می کنیم ابتدا از Hitman شروع کنید. نیست اصلی Hitman (اگرچه شما در نهایت مجبورید این را بازی کنید) ، به خاطر داشته باشید ، اما بازی 2016 با یک داستان اصلی و گیم پلی اپیزودیک که به روزهای Blood Money برمی گردد.

یک دوره آزمایشی رایگان برگزار می شود و هر اپیزود حدود 7 دلار برای شما به ارمغان می آورد. GOTY Edition تمام محتوای 60 دلاری موجود Hitman را جمع می کند ، که یک قیمت سرسام آور برای یک بازی چهار ساله است ، ما به شما می دهیم اما هنوز ارزش پول آن را دارد به خصوص با توجه به امکان تولید مثل.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir