توسعه دهنده Hitman IO Interactive در حال بازی یک بازی James Bond است

[ad_1]

چیزی که منتظر باشید: مدتهاست که جهان به یک بازی مناسب جیمز باند نرسیده است ، اما به نظر می رسد که مدت زیادی منتظر نخواهیم ماند. IO Interactive ، استودیوی سازنده سریال تحسین شده هیتمن ، به تازگی “پروژه 007” را اعلام کرده است ، یک داستان کاملا اصلی Bond (به عبارت دیگر ، براساس هیچ فیلمی ساخته نشده است) که به بازیکنان اجازه می دهد “وضعیت 00 خود را بدست آورند”. اولین داستان در مورد ریشه های جیمز باند. ”

در حال حاضر ، پروژه 007 فقط یک عنوان فعال است ، بنابراین تقریباً مطمئناً در جایی پایین تغییر خواهد کرد. تا کنون ، این بازی در حال توسعه بسیار خیلی زود است – در واقع ، هنوز در مرحله استعداد است. این بدان معناست که ما نمی دانیم این بازی در چه ژانری قرار می گیرد ، چه ویژگی هایی دارد و یا حتی برای کدام سیستم عامل ها راه اندازی می شود.

با این حال ، اگر مجبور به حدس و گمان بودیم ، تصور می کنیم که این یک عنوان پنهان کاری باشد – به هر حال ، این ویژگی IO است – و احتمالاً یک بازی انحصاری برای نسل بعدی خواهد بود ، زیرا احتمالاً هنوز حداقل چند سال از آن نمی گذرد. پیام صحیح

ما این فرض را مطرح می کنیم زیرا به عنوان یک IP کاملاً جدید ، IO مطمئناً می خواهد بدون محدودیت محدودیت های پیر شدن PS4 و Xbox One ، از همه فناوری و ویژگی هایی که دستگاه های نسل بعدی دارند بهره ببرد.

البته ممکن است اشتباه کنیم. شاید پروژه 007 یک عنوان متقاطع با تمرکز بر اقدامات FPS باشد. در این مرحله ، ما فقط نمی توانیم بگوییم ، اما این ناشناخته ها به هیچ وجه اشتیاق ما را کاهش نمی دهد. IO یک استودیوی خارق العاده با تجربه ای خوب است و به دلیل ماهیت مستقل خود ، آزادی خلاقیت آنها باید بدون شکسته شدن توسط هوس های شرکت مادر و سرمایه گذارانش شکوفا شود.

اگر قبلاً هیچ یک از بازی های IO را بازی نکرده اید ، توصیه می کنیم ابتدا از Hitman شروع کنید. نیست اصلی Hitman (اگرچه شما در نهایت مجبورید این را بازی کنید) ، به خاطر داشته باشید ، اما بازی 2016 با یک داستان اصلی و گیم پلی اپیزودیک که به روزهای Blood Money برمی گردد.

یک دوره آزمایشی رایگان برگزار می شود و هر اپیزود حدود 7 دلار برای شما به ارمغان می آورد. GOTY Edition تمام محتوای 60 دلاری موجود Hitman را جمع می کند ، که یک قیمت سرسام آور برای یک بازی چهار ساله است ، ما به شما می دهیم اما هنوز ارزش پول آن را دارد به خصوص با توجه به امکان تولید مثل.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme