توسعه دهنده بازی League of Legends Riot Games روی MMO کار می کند

[ad_1]

چیزی که منتظر باشید: راه اندازی و رونق MMO زمان زیادی می برد ، به همین دلیل هنوز تعداد نسبتاً کمی از آنها در مقایسه با سایر ژانرهای بازی ویدیویی وجود دارد. با این حال ، به نظر می رسد که Riot ، توسعه دهنده League of Legends ، فکر می کند که او برای پیوستن به صفوف بزرگانی مانند World of Warcraft و Guild Wars 2 همه چیز لازم را دارد – Riot VP Greg Street در توییتر اعلام کرد که این استودیو در حال ساخت MMO است.

این اولین بار برای Riot خواهد بود: در حالی که League of Legends یک بازی با تعداد زیادی بازیکن است ، اما در پایان روز هنوز MOBA است. حتی بزرگترین و بلند پروازانه ترین MOBA ها در مقایسه با کوچکترین و محافظه کارترین MMO ها که معمولاً حداقل چند صد بازیکن روی سرور دارند ، اگر نه هزاران ، کم رنگ هستند.

این یک کار بزرگ خواهد بود ، اما خوشبختانه گیشه بزرگ Riot باید به او اجازه دهد استعداد مناسب را استخدام کند تا هر گونه چشم انداز برای MMO را به واقعیت تبدیل کند. متاسفانه برای ما ، گیمرها و تماشاگران ، احتمالاً مدت زیادی طول می کشد تا اطلاعات خاصی در مورد این پروژه بشنویم.

همانطور که در توییت تعبیه شده در بالا مشاهده می کنید ، خیابان جزئیات مربوط به MMO Riot را بیان نکرد. در عوض ، وی به سادگی وجود آن را تأیید کرد (در پاسخ به س questionال کاربر توئیتر ریشل) و اینکه اکنون درست است. “[kicking] به عبارت دیگر ، توسعه در مراحل اولیه است و توسعه دهندگان هنوز هم جذب می شوند.

با این وجود MMO League of Legends این امکان را دارد که کاملاً هیجان انگیز باشد. جهان Runetera مملو از دانش غنی و شخصیت های جالبی است که طی سالهای متمادی ساخته شده اند. فرصتی برای بازیکنان برای فرو رفتن عمیق تر در این دنیا به نظر می رسد دستورالعمل موفقیت است ، بنابراین بیایید امیدوار باشیم که همه چیز خوب پیش برود.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme