[ad_1]

تصویر بزرگ: رونق بازی در سال 2020 به وضوح بر تولیدکنندگان تلویزیون تأثیر گذاشته است. ال جی در سال 2021 طیف وسیعی از تلویزیون های هوشمند خود را با ویژگی های گیم-گرا ، از جمله تنظیمات و پخش بازی ، معرفی کرد.

ال جی در نمایشگاه CES 2021 از جدیدترین تلویزیون های خود با جدیدترین فناوری رونمایی کرد. یکی از ویژگی های موجود در کیت ها همان چیزی است که ال جی آن را “بهینه ساز بازی” می نامد. گزینه منو به کاربران این امکان را می دهد تا تنظیمات را با توجه به تنظیمات خود یا حتی برای هر بازی تغییر دهند. این به صورت استاندارد در دسترس است و از واحدهای برنامه ریزی شده برای راه اندازی در نیمه اول سال 2021 شروع می شود.

Game Optimizer دارای تنظیماتی برای کاهش نور آبی ، جلوگیری از تأخیر ورودی ، فعال کردن نرخ تازه سازی متغیر (VRR) و فعال کردن FreeSync است. تلویزیون های LG به طور پیش فرض از سال 2019 با G-Sync سازگار هستند. LG همچنین از پردازنده AI خود برای تنظیم خودکار تصویر و صدا استفاده می کند. کیت ها می توانند ژانرهای خاصی را از جمله شوترهای اول شخص ، RPG ها و بازی های استراتژیک در زمان واقعی ، و همچنین تصویر و صدا را برای بهبود تجربه بازی تغییر دهند.

بازی های ابری هیچ نشانه ای از کندی در سال 2020 نشان نمی دهند ، حتی شرکت های بیشتری می خواهند درگیر شوند. ال جی با دیدن این روند شروع به ترکیب Google Stadia و GeForce Now می کند که در نیمه دوم سال 2021 آغاز به کار می کند. Stadia ابتدا فرود می آید و مشترکین می توانند بدون نیاز به Chromecast Ultra وارد حسابهای خود شوند و بازی را شروع کنند. . ال جی برنامه GeForce Now را کمی بعد در سال 2021 اضافه خواهد کرد ، اما ال جی مشخصات خاصی نداشت.

نسل بعدی همه گیر ، ابرهای بازی و کنسول ها باعث رونق بازی در طول سال 2020 شده است. بدون نشانه هایی از کندی ، شاید تعجب آور نباشد که OEM ها برخی از محصولات خود را برای برجسته کردن عنصر رو به رشد بازی آماده می کنند.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر