[ad_1]

چیزی که منتظر باشید: به طور کلی پذیرفته شده است که تلویزیون های صفحه تخت بهترین گزینه برای تماشای نمایش ها و فیلم ها هستند ، در حالی که نمایشگرهای خمیده سطح غوطه وری را در بازی ها می افزایند. در CES هفته آینده ، ال جی یک تلویزیون مفهومی را به نمایش می گذارد که بهترین های هر دو جهان را با هم ترکیب می کند و می تواند به صورت خودکار از تخت به منحنی تبدیل شود.

کیت 48 اینچی «صفحه نازک کاغذی» 48 اینچ که صفحه نمایش Cinematic Sound OLED نامیده می شود ، با لمس یک دکمه می تواند از مسطح تا منحنی – با شعاع 1000 میلی متر خم شود.

ال جی در مورد تلویزیون های غیر متعارف OLED تجربه زیادی دارد. تلویزیون موبایل این شرکت با نام Signature OLED R از اکتبر سال گذشته به فروش رسید. نمایشگر 87000 دلاری در صورت عدم استفاده در جای خود پنهان می شود و در صفحه نمایش 4K تمام اندازه فعال می شود.

امضای موبایل OLED R ال جی

در گذشته ، ال جی تلویزیون های منحنی تخت نشان داده است ، اگرچه آخرین مدل 65 اینچی برای کابین هواپیماهای درجه یک طراحی شده است. در CES 2014 مفهوم مشابهی وجود داشت.

تلویزیون که هفته آینده نمایش داده می شود ، علاوه بر قابلیت خمش ، یک حقه دیگر نیز در آستین دارد: کل صفحه به عنوان بلندگو دو برابر می شود. ارتعاشات صدا را در خود صفحه ایجاد می کنند – ایجاد شده توسط یک دستگاه تحریک کننده فیلم با ضخامت 0.6 میلی متر در زیر. این امر همچنین به کاهش ضخامت صفحه کمک می کند.

صفحه نمایش CSO تاشو همچنین دارای اعتبار بازی است ، با زمان پاسخ 0.1 میلی ثانیه و نرخ تازه سازی تطبیقی ​​که از 40 هرتز تا 120 هرتز متغیر است ، که باید آن را به یک چشم انداز جذاب برای دارندگان Xbox Series X و PS5 تبدیل کند.

تلویزیون تاشو همچنان مفهومی است و با توجه به قیمت OLED چرخشی ال جی ، انتظار می رود هر محصول نهایی گران باشد.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر