[ad_1]

تصویر بزرگ: هنگامی که والدین ، ​​مربیان و کارفرمایان هجوم آوردند دانش آموزان و کارمندان را به کامپیوترهای مقرون به صرفه ای برای کار در خانه در طی همه گیر شدن بیماری ، Chromebook در سال 2020 افزایش دهند ، میزان پذیرش Chromebook افزایش یافت. علاوه بر این ، کارشناسان معتقدند که تقاضا در سال 2021 که وارد سال دوم دوره کوید می شویم ، همچنان بالا خواهد ماند.

طبق اطلاعات اخیر شرکت تحقیقات بازار Canalys ، Chromebook در سه ماهه چهارم به رکورد 11.2 میلیون محموله رسیده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل (قبل از همه گیری همه گیر) 287٪ افزایش باورنکردنی داشته است.

عملکرد جشن ، همراه با سه چهارم دیگر ، منجر به تحویل سالانه 30.6 میلیون واحد در سال شد.

روشاب دوشی ، مدیر تحقیقات Canalys ، گفت: “تقاضا برای Chromebook بیش از سقف است.” “از آنجا که دولت ها در بسیاری از کشورها بر سر نسبت دانش آموز 1: 1 که بسیار مورد نیاز است رقابت می کنند ، انتظار می رود تقاضا برای Chromebook برای آموزش تا سال 2021 همچنان ادامه داشته باشد.”

به طور جداگانه ، HP در Q4 2020 با 3.5 میلیون Chromebook و پس از آن Lenovo با 2.8 میلیون دستگاه منتقل شده ، پیشگام بود. دل ، ایسر و سامسونگ به ترتیب با محموله های 1.5 میلیون ، 1.4 میلیون و 1.0 میلیون نفری پنج برتر را پر کردند.

شرکت تحقیقاتی گارتنر در گزارش خود در اواسط ژانویه با ثبت 11.7 میلیون دستگاه کروم بوک حمل شده در سه ماهه چهارم سال 2020 ، این روش را مشاهده کرد. این شرکت همچنین گفت: “تقریباً 30 میلیون واحد” به طور جمعی در طول سال حمل شده است. بازار آموزش در آمریکای شمالی.

وام Matchhead: کنستانتین ساووسیا

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر