تسلا می گوید: “ویمو” اصطلاح “خود-مدیریت” را برای “کاملا مستقل” حذف می کند

[ad_1]

سیب زمینی داغ: بیشتر افراد Waymo را با فناوری “خود مدیریت” مرتبط می دانند ، اما این شرکت اصطلاح را رد می کند و به عنوان بخشی از دلیل آن انگشت نه چندان نازکی را به سمت تسلا نشان می دهد. وسایل نقلیه آن اکنون “کاملا مستقل” خوانده می شوند.

مدتهاست که این بحث در مورد اینکه آیا وسایل نقلیه باید به عنوان خودران طبقه بندی شوند ، بحث شده است ، عمدتا به این دلیل که این فناوری به عملکردهای کمک راننده نزدیکتر است ، که به مداخلات منظم انسان نیاز دارد. ویمو معتقد است که این برچسب به مشتریان احساس نادرستی از قابلیت های خودرو می دهد و باعث می شود در بهترین حالت گمراه کننده و در بدترین حالت خطرناک باشد.

این شرکت نوشت: “این ممکن است یک تغییر کوچک به نظر برسد ، اما مهم است زیرا دقت در زبان می تواند جان انسان ها را نجات دهد”. “ما امیدواریم که این توالی بتواند فناوری مستقل ویمو را در حال توسعه از فناوری های کمک راننده (که گاهی به اشتباه فناوری های” خودران “نامیده می شود) تشخیص دهد ، که برای عملکرد ایمن به نظارت توسط رانندگان مجاز نیاز دارد.

اگرچه Waymo به طور خاص از رقیب خود در پست خود نام نمی برد ، اما به نظر می رسد تسلا در اینجا هدف قرار گرفته است: “متاسفانه ، ما می بینیم که برخی از خودروسازان اصطلاح” خود رانندگی “را به طور نادرست به کار می برند و تصور غلطی به مصرف کنندگان و عموم مردم می دهند فناوری کمک راننده (کاملاً مستقل نیست). این تصور غلط می تواند باعث شود کسی ناخودآگاه خطراتی را انجام دهد (مانند برداشتن دستهای خود از فرمان) که می تواند نه تنها ایمنی خود بلکه امنیت اطرافیان را نیز به خطر بیندازد. “

تسلا به مالکان می گوید هنگام فعال شدن خلبان اتوماتیک شرکت ، دستان خود را روی چرخ نگه دارند ، اما هنوز هم تصادفاتی رخ می دهد ، برخی از آنها منجر به مرگ می شود ، که این ویژگی در آن دخیل است. بزرگترین اعتراض Alphabet Waymo احتمالاً ویژگی کامل مدیریت شخصی تسلا (FSD) است که در اکتبر گذشته برای برخی از کاربران بتا منتشر شد.

تسلا برای این ویژگی قانون “دستان خود را روی چرخ نگه دارید” خود تکرار کرده است و FSD باید در خیابان های محلی که در بزرگراه نیستند استفاده شود ، اما ما قبلاً ویدیویی از شخصی را دیده ایم که از آن برای سفر از سانفرانسیسکو به لس آنجلس بدون دخالت انسان.

بسیاری از بررسی های منفی در مورد FSD وجود دارد ، برخی از کاربران شکایت دارند که تسلا از چراغ قرمز و تقریبا انتهای عقب یک ماشین پارک شده عبور می کند.

ماسک اخیراً گفته است كه FSD “در سطح ایمنی بسیار بالاتر از میانگین راننده امسال كار خواهد كرد” ، بنابراین انتظار تغییر نام از طرف وی را نداشته باشید.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme