تسلا تولید مدل S / X را به مدت 18 روز مکث خواهد کرد

[ad_1]

انجام شده توسط ویراستار: تسلا قصد دارد تولید ماشین های الکتریکی مدل S و Model X خود را از اواخر ماه جاری برای مدت 18 روز متوقف کند. با توجه به محبوبیت مدل 3 / Y نسبت به مدل S / X ، تعجبی ندارد که تسلا برای تعطیلات از تولید فاصله بگیرد.

طبق رایانامه ارسال شده به اعضای تیم آسیب دیده توسط CNBC ، مقامات از این تصمیم مطلع شدند. طبق این اطلاعیه ، آخرین روز کاری قبل از تعلیق 23 دسامبر است. 24 دسامبر و 25 دسامبر آخر هفته و همچنین 31 دسامبر و 1 ژانویه پرداخت می شود.

تسلا در حال برنامه ریزی برای بازگشت همه افراد به کار خود در 11 ژانویه ، به کارمندان آسیب دیده یک هفته حقوق کامل (4 تا 8 ژانویه) ارائه می دهد.

این تنها چند روز (28 دسامبر تا 30 دسامبر) وقت آزاد بدون حقوق باقی می ماند ، اگرچه کارمندان می توانند در این دوره از PTO استفاده کنند یا داوطلب شوند و در شیفت های دیگر در بخشهای مختلف کار کنند.

تسلا در آخرین گزارش سود خود اعلام کرد که در سه ماهه سوم 16992 دستگاه مدل S / X تولید کرده که تنها 11.7٪ از کل تولید خودرو را نشان می دهد. 128.044 وسیله نقلیه باقیمانده که از خط مونتاژ خارج شدند انواع مدل 3 / Y بودند.

اعتبار تصویر عکاسی متفرقه ، اتومبیل های تسلا

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme