[ad_1]

چیزی که منتظر باشید: Starship Troopers یکی از آن فیلمهای کلاسیک دهه 90 است که با عشق به یادگار مانده است. اگر تا به حال خواسته اید Ricknecks ریکو را بدون پاره شدن و ذوب شدن توسط خارپشتهای غول پیکر بیگانه اجرا کنید ، ممکن است RTS جدید – Starship Troopers: Terran Command – آینده جواب دهد. تریلر جدیدی از این بازی که به سبک ویدئوهای تبلیغاتی فیلم ساخته شده است ، ظاهر شده است و بعداً می توانید جریان زنده بازی را از امروز تماشا کنید.

این اولین بازی ویدیویی مبتنی بر Starship Troopers ساخته Paul Verhoeven نخواهد بود. در تاکتیک های زمان واقعی عنوانی داشت (Starship Troopers: Terran Ascendancy) ، منتشر شده در سال 2000 و FPS در سال 2005.

Starship Troopers: Terran Command توسط The Aristocrats ، استودیوی سازنده Order of Battle: World War II ساخته شده است. این در پی حمله به کلنداتو است که ، همانطور که کسانی که این فیلم را به یاد می آورند ، فاجعه به پایان رسید. پیاده نظام متحرک به سیاره سخت کوالاسالا هدایت می شود ، جایی که اشکالات ظاهر شده و در عملیات استخراج تداخل ایجاد می کند.

این بازی شامل یک بازی 21 نفره تک نفره ، ده ها نوع واحد منحصر به فرد با توانایی های خاص خود ، واحدهای قهرمانانه ، مدیریت کشتی در حال سقوط ، ساخت پایگاه و موارد دیگر است. همانند مطالب منبع ، خطاها تقریباً بی حد و حصر هستند و برای دفع آنها نیاز به استفاده هوشمندانه از تاکتیک ها و سلاح ها است.

بازی های RTS اخیراً سبک شده اند. Starship Troopers: Terran Command می تواند این خشکسالی را با یک بازی که برخی از کلاسیک های سبک از جمله سریال Starcraft and Command and Conquer را به یاد می آورد ، پایان دهد.

Starship Troopers: Terran Command قرار است در سه ماهه دوم سال جاری راه اندازی شود. اگر می خواهید بیشتر بیاموزید ، نمای Sliterine از بازی را در جریان Twitch خود در ساعت 12:00 ET / 9am PT بررسی کنید.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir