[ad_1]

چیزی که منتظر باشید: کلیپ خارق العاده 13 دقیقه ای افسانه سیاه: ووکونگ که تابستان گذشته وارد شد را به خاطر دارید؟ عکسهای اولیه آلفا از بازی Souls-like توسط استودیوی Game Science ، توسعه دهنده مستقل چینی ، به عنوان اولین “بازی نسل بعدی” واقعی مورد استقبال قرار گرفت. اکنون ، یک تریلر جدید سقوط کرده است.

اولین ویدیوی Black Myth: Wukong با گیم پلی Dark Souls / Sekiro: Shadows Die Twice / Bloodborne-esque اینترنت را شعله ور کرد.

اکشن RPG براساس رمان چینی سفر به غرب در قرن شانزدهم ساخته شده است – همان رمان الهام بخش تلویزیونی 1979 میمون و بسیاری از نمایش ها ، کتاب ها و فیلم های دیگر. بازیکنان با مقابله با برخی از حیوانات اسطوره ای عظیم که با استفاده از 72 توانایی مختلف ارائه می شوند ، می توانند Monkey King Sun Wukong را کنترل کنند.

https://www.youtube.com/watch؟v=oRLhCxC886o

Game Science Studio تریلر مربوط به پایان سال جدید چینی را که از سال موش به سال گاو می گذرد ، منتشر کرد. به تعداد زیاد جوندگان در فیلم توجه کنید ، از جمله یکی با دو سر که می تواند آتش نفس بکشد. در پایان یک گاو بسیار هیولا وجود دارد.

ما همچنین می بینیم که ووکونگ با برخی توصیفات به یک گلوم سنگی تبدیل می شود و به سه موش تقسیم می شود که رعد و برق می کنند. همانطور که در تریلر اول نشان داده شده است ، همچنین می تواند به یک حشره پرنده تبدیل شود.

افسانه سیاه: ووکونگ کاملا وسوسه انگیز به نظر می رسد و مطمئناً به نظر می رسد کادر “چالش” مشخصه ای از ویژگی های این نوع بازی ها را انتخاب می کند.

اینها همه عکس های پیش آلفا است ، بنابراین بهتر است خیلی هیجان زده نشوید – اخیراً واکنش های منفی زیادی نسبت به بازی هایی مانند Cyberpunk 2077 وجود دارد ، زیرا آنها نتوانسته اند به نویز خود پاسخ دهند. اما با تاریخ اکران 2023 ، به زودی بازی Black Myth: Wukong را بازی نمی کنیم.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر