[ad_1]

خلاصه: دانکن هانتر ، نماینده سابق کنگره ایالات متحده را که به جرم سو mis استفاده از بیش از 250،000 دلار در هزینه های تبلیغات انتخاباتی برای هزینه های شخصی ، از جمله 1500 دلار برای بازی های Steam ، به جرم خود اعتراف کرد ، یادتان هست؟ وی به جرم جنایات خود به 11 ماه زندان محکوم شد اما پس از بخشش توسط دونالد ترامپ ، مدتی را در پشت میله های زندان نمی گذراند.

هانتر و همسرش مارگارت در سال 2018 متهم شدند که از بودجه این کمپین برای پرداخت هزینه کالاها و خدمات مختلف برای خود و خانواده هایشان بین سالهای 2010 و 2016 استفاده کرده اند. علاوه بر هتل ها ، تعطیلات خارج از کشور و بلیط هواپیما ، پول می رود برای وسایل روزمره مانند مواد غذایی ، مواد غذایی و لباس. آنها همچنین 500 دلار برای پرواز خرگوش خانگی خانواده ، Eggburt ، به سراسر کشور هزینه کردند. چیزی که مورد توجه گیمرها قرار گرفت البته 1.528.68 دلار (پیش از این 1،302 دلار تخمین زده می شد) برای عناوین Steam هزینه شد.

PC Gamer می نویسد ، هانتر ادعا می کند که نوجوان او در پشت اتهام Steam قرار دارد ، در حالی که بقیه تلاش وی برای جلوگیری از دسترسی به سیستم عامل است.

مارگارت که این ماه تقاضای طلاق کرد سال گذشته به اتهام خود اعتراف کرد. وی در مارس 2020 به سه سال مشروط و هشت ماه حبس خانگی محکوم شد.

هانتر سرانجام در یكی از موارد سو mis استفاده از بودجه مبارزات انتخاباتی در سال 2019 خود را گناهكار دانست. قرار بود 11 ماه حكم زندان وی طی دو هفته – 4 ژانویه 2021 ، پس از تاریخ اولیه مه 2020 آغاز شود. به دلیل Covid-19 به تعویق افتاد. اما او هیچ وقت را در زندان نخواهد گذراند.

به گفته پولیتیکو ، بخشش ترامپ برای هانتر “به درخواست بسیاری از اعضای کنگره” صورت می گیرد. کاخ سفید اضافه کرد که اقدامات هانتر باید توسط یک کمیسیون انتخابات فدرال به عنوان یک پرونده مدنی در نظر گرفته می شد ، نه یک دادگاه کیفری. وی همچنین خاطرنشان کرد که “آقای هانتر بیشتر زندگی بزرگسالی خود را به خدمات عمومی اختصاص داده است” ، و سفرهای خود را در عراق و افغانستان هنگام خدمت در سپاه تفنگداران ایالات متحده برجسته کرد.

هفته گذشته ، شایعات ادعا کردند که ترامپ در نظر دارد برای راس اولبریخت بخشوده شود ، اما بنیانگذار جاده ابریشم در میان 15 بخشش و تخفیفاتی که رئیس جمهور در 22 دسامبر انجام داده است ، و نه همسر هانتر نیست.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir