تحلیلگران معتقدند که سری Note کامل است


با نگاه به آینده: آیا هرگز Galaxy Note دیگری وجود خواهد داشت؟ آنچه در گذشته چند سناریوی باورنکردنی به نظر می رسید در چند سال اخیر محتمل تر به نظر می رسید ، زیرا سری S در حال رشد باعث می شود که دیگر پرچمدار اصلی سامسونگ از شرایط مناسبی برخوردار نباشد. با ارائه پشتیبانی S-Pen از Galaxy S21 Ultra ، برخی از تحلیلگران و کاربران می گویند که Galaxy Note 21 را نخواهیم دید.

شایعات مبنی بر اینکه سامسونگ ممکن است سری طولانی مدت گلکسی نوت خود را پایان دهد ، در تابستان سال گذشته وارد شد. این شرکت با طیف گسترده ای از سطح بالا که شامل تلفن های Flip و Fold است ، در تلاش است تا پیشنهادات شاخص خود را ساده کند.

پیش از این ، سری Note با نمایشگر بزرگتر و قلم مجهز به قلم ، گزینه مورد علاقه افراد حرفه ای بود ، اما سری S از نظر اندازه و ویژگی ها هرچه بیشتر شبیه برادر خود می شود. تنها تفاوت واقعی پشتیبانی از S-Pen بود ، اما این مورد با Galaxy S21 Ultra تغییر کرد – اگرچه قلم یک وسیله اضافی اختیاری است. همچنین در سایر دستگاه های آینده سامسونگ پشتیبانی خواهد شد.

شخصی که معتقد است برند گلکسی نوت متوقف شده است ، Leaker Ice Universe معروف و قابل اعتماد است. آنها یک کارت ساده “پایان” را با برچسب “گلکسی نوت” بالای آن توییت کردند (از طریق سخت افزار تام).

جهان یخی در ایمان خود تنها نیست. تحلیلگران دیگر نیز موافق هستند که سری Note به پایان رسیده است ، گرچه برخی معتقدند سامسونگ نسخه FE نوت 20 را همانند گلکسی S20 FE روانه بازار خواهد کرد.

همه گزارش ها به مرگ مارک تجاری اشاره نمی کنند. یونهاپ نیوز ماه گذشته با استناد به یک کارمند ناشناس در این شرکت ، سامسونگ “در حال آماده سازی برای انتشار Galaxy Note بعدی” در سال 2021 بود.

به عنوان کسی که از نوت 3 کاربر نوت بوده است ، دیدن پایان سریال ناراحت کننده خواهد بود. اما همه نشانه ها به مرگ او اشاره دارد.
منبع: tanha-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>