تاریخ عرضه Mass Effect Legendary Edition در تاریخ 14 مه در رایانه های شخصی و کنسول ها آغاز می شود


در چارچوب: نسخه افسانه ای فقط یک تغییر بصری نیست. BioWare همچنین به شکایاتی که کاربران طی سال های گذشته مطرح کرده اند ، مانند سوار شدن آسانسور به طرز ناخوشایند در دو بازی اول ، رسیدگی می کند. بیش از یک دقیقه کامل طول نمی کشد که این صحنه ها که به جای صفحه های بوت استفاده می شدند. به ما گفتند که این در Remaster به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

روز سه شنبه ، شرکت الکترونیکی BioWare ، شرکت الکترونیکی آرتز اعلام کرد که نسخه Mass Effect Legendary Edition در 14 مه 2021 وارد بازار می شود.

چند نسخه اولیه خرده فروشی که ماه گذشته منتشر شد ، نشان می دهد که این بازی ممکن است در تاریخ 12 مارس لغو شود ، اما اکنون می دانیم که این چنین نخواهد بود. مشخص نیست که آیا این دو خرده فروش از این تاریخ به عنوان مخزن تصادفی استفاده کرده اند یا از BioWare اطلاعات داخلی داشته اند. سناریوی اخیر قابل قبول است و BioWare ممکن است به سادگی تاریخ شروع را چند ماه تغییر دهد تا به خود زمان بیشتری بدهد تا بازی را روان کند.

BioWare اولین بار نسخه نوسازی شده سه گانه Mass Effect را در ماه نوامبر به عنوان بخشی از جشن روز N7 اعلام کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=T7K7gMYLp2E

نسخه افسانه ای شامل محتوای اصلی تک نفره و بیش از 40 بسته تاریخ ، اسلحه و زره است که می توانید از هر سه بازی بارگیری کنید. خریداران همچنین با حسن نیت ارائه می دهند از جلوه های بصری پیشرفته با حسن نیت ارائه می دهند از مدل های شخصیت بازسازی شده و “ده ها هزار بافت دوباره کار شده”.

علاقه مندان می توانند نسخه Mass Effect Legendary Edition را روی PlayStation 4 ، Xbox One و PC با قیمت 59.99 دلار سفارش دهند. همچنین به ما گفته شد “سازگاری و بهبودهای هدفمند در Xbox Series X و PlayStation 5” وجود دارد.


منبع: tanha-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>