[ad_1]

انجام شده توسط ویراستار: تجدید حیات بیت کوین در سراسر صنعت ارز رمزنگاری شده و مالی احساس می شود. فرض بر این است که ارز رمزنگاری شده در مرحله بعدی قرار دارد. این بسیار شبیه سوار بر روی غلتک است – شما واقعاً نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد ، شما فقط به سواری خود پایبند هستید.

پس از رسیدن به بالاترین رکورد حدود 19،700 دلار در پایان سال 2017 ، قیمت هر بیت کوین به شدت افت کرد قبل از اینکه در دسامبر 2018 به پایین ترین قیمت دلار 3200 دلاری برسد. ارز رمزنگاری ناپایدار در تابستان و پس از صعود دوباره گرم شد چندین قله و دره ، از آن زمان بیشتر در بخار کامل است.

در اواسط ماه دسامبر ، ما اعلام کردیم که بیت کوین سد 20000 $ را شکسته و به بالاترین ارزش خود در تمام دوران رسیده است. کمتر از یک ماه می گذرد و در زمان نوشتن مقاله ، بیت کوین درست در شمال 32000 دلار معامله می شود.

یک مطالعه در مورد عملکرد بیت کوین در سال 2017 ادعا می کند که این ممکن است نتیجه دستکاری بازار باشد.

ارزهای رمزپایه و به ویژه بیت کوین از علاقه اخیر به شرکت های سرمایه گذاری و خدمات مالی بهره مند شده اند. شرکت اطلاعات تجاری MicroStrategy در سپتامبر 175 میلیون دلار بیت کوین اضافی خریداری کرد. در ماه اکتبر ، اسکوئر اعلام کرد که 50 میلیون دلار (حدود یک درصد از کل دارایی خود) در بیت کوین سرمایه گذاری می کند و می گوید این ارز رمزنگاری شده را به عنوان ابزاری برای توانمندسازی اقتصادی در نظر گرفته است. در ماه نوامبر ، PayPal شروع به اجازه دادن به مصرف کنندگان آمریکایی برای خرید ، نگهداری و فروش چهار ارز رمزپایه شده خاص از جمله بیت کوین کرد.

به طور کلی این انگیزه جدید به دلیل خریدهای نهادی در نظر گرفته می شود. طبق گفته یاهو فاینانس ، شرکت های وال استریت در سال 2020 بیش از 5 میلیارد دلار برای وجوه دارایی دیجیتال هزینه کرده اند. در همین حال ، همه گیری همه گیر منجر به سناریویی شده است که در آن کمبود بیت کوین آشکار شده و احتمالاً تورم می یابد.

اعتبار تصویر: SPF از طریق Shutterstock ، JeremyWord

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir